آخرین خبرها
خانه / اخبار / بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی
بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی ۸۸ روز تجلی قدرت خدا بود که سر آغاز فصلی نوین در اتحاد امت اسلامی و آرمان‌های بلند انقلاب و امام راحل و تجلی گاه تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و صحنه شکوهمند از مقاومت هوشمندانه مردم ایران برای غلبه بر توطئه‌های دشمنان قسم خورده میهن اسلامی به شمار می آید.

 در روز ۹ دی ۱۳۸۸ همه اقشار ملت بزرگ ایران با همه تفاوت ها و اختلاف سلائق به حول محور عشق و ارادت به سید و سالار شهیدان(ع) گرد آمدند و به همه فتنه گران و حامیان داخلی و خارجی شان نشان دادند که سر مقدسات خود هیچگونه کوتاهی و چشم پوشی نخواهند داشت که این خود یک سرمایه اجتماعی گران قیمت برای ملت ماست که می تواند در سایر ابعاد حیات اجتماعی و سیاسی مردم ما نیز کارآمد و راهگشا باشد.

۹ دی حضور خود جوش و آتش به اختیار ملت مشت محکمی به دهان معاندان جمهوری اسلامی و بدخواهان این نظام و درس عظیمی برای کسانی بود که می‌خواستند ثمرات فراوانی که به برکت مجاهدت این ملت و خون شهدای گرانقدر حاصل شده است را از بین ببرند.

ملت فهیم و مقاوم ایران اسلامی همواره با تأسی به آموزه های ناب قرآنی و عبرت های عاشورایی و با پیروی از رهنمود رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در راه اصول و ارزش‌های اسلام و انقلاب ایستادگی و مقاومت کرده و نقشه‌های شیطانی فتنه گران را نقش بر آب خواهد نمود.

ما اعضای جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به نوبه خود این نهضت ملی را برای همیشه پاس داشته و اعلام می داریم در همه زمان ها و مکان ها که انقلاب نیاز به حضور جانانه داشته باشد از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران ۹ دی ۱۳۹۶

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید. *