آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام
آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام

آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام

آزادی بیان شعار دروغین غرب: اینستاگرام مطلب مربوط به حقیقت سیزده بدر که روز جشن یهود به مناسبت کشتار ۵۰۰ هزار ایرانی است را از صفحه اینستاگرام احیای سلامت حذف کرد.

در این پست تحت عنوان ” آیا می دانید که سیزده بدر روز جشن یهود به مناسبت کشتار ۵۰۰ هزار ایرانی است!” به تشریح و پرده برداری از حقیقت جشن پوریم پرداخته شده بود، که به مذاق اینستاگرام خوش نیامد و نشان داد که صهیونیست چگونه در انتشار و آگاه سازی حقایق بر علیه خود، نظارت و مدیریت می کند و اجازه نشر این گونه افشاگری ها را نمی دهد و آزادی بیان را فقط در شعار و نه در عمل بر زبان دارند.

اینستاگرام در پیامی که علت حذف این مطلب را اعلام نموده است، آورده است:

“این(پست)، از خطوط راهنمای جامعه ما در مورد سخنان یا سمبل هایی که باعث اشاعه نفرت می شوند، پیروی نکرده است.”

جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

آری نشر این مطلب باعث اشاعه نفرت از صهیونیست ها می شود و افشای این حقایق باعث ترس و نگرانی آنها شده است ولی امروزه دیگر مانند گذشته نمی توانند جلوی انتشار اطلاعات و حقایق را بگیرند و در آینده ای نزدیک از صحنه روزگار حذف خواهند شد و ان شاء الله پیش بینی مقام معظم رهبری که در سال ۱۳۹۴ بیان فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید محقق خواهد شد.

روابط عمومی احیای سلامت

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *