آخرین خبرها
خانه / اخبار / آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام
آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام

آزادی بیان شعار دروغین غرب: حذف مطلب جشن پوریم توسط اینستاگرام

آزادی بیان شعار دروغین غرب: اینستاگرام مطلب مربوط به حقیقت سیزده بدر که روز جشن یهود به مناسبت کشتار ۵۰۰ هزار ایرانی است را از صفحه اینستاگرام احیای سلامت حذف کرد.

در این پست تحت عنوان ” آیا می دانید که سیزده بدر روز جشن یهود به مناسبت کشتار ۵۰۰ هزار ایرانی است!” به تشریح و پرده برداری از حقیقت جشن پوریم پرداخته شده بود، که به مذاق اینستاگرام خوش نیامد و نشان داد که صهیونیست چگونه در انتشار و آگاه سازی حقایق بر علیه خود، نظارت و مدیریت می کند و اجازه نشر این گونه افشاگری ها را نمی دهد و آزادی بیان را فقط در شعار و نه در عمل بر زبان دارند.

اینستاگرام در پیامی که علت حذف این مطلب را اعلام نموده است، آورده است:

“این(پست)، از خطوط راهنمای جامعه ما در مورد سخنان یا سمبل هایی که باعث اشاعه نفرت می شوند، پیروی نکرده است.”

جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

آری نشر این مطلب باعث اشاعه نفرت از صهیونیست ها می شود و افشای این حقایق باعث ترس و نگرانی آنها شده است ولی امروزه دیگر مانند گذشته نمی توانند جلوی انتشار اطلاعات و حقایق را بگیرند و در آینده ای نزدیک از صحنه روزگار حذف خواهند شد و ان شاء الله پیش بینی مقام معظم رهبری که در سال ۱۳۹۴ بیان فرمودند که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید محقق خواهد شد.

روابط عمومی احیای سلامت

نظر دهید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید. *