انتخابات “انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان” شهرستان تهران و معرفی کاندیداهای اصلح  

فوری و مهم

?بسمه تعالی?

موضوع :  انتخابات “انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان” شهرستان تهران
و معرفی کاندیداهای اصلح

? شنبه 11 خردادماه  مصادف با ۲۶ ماه مبارک رمضان سال جاری انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان تهران برگزار خواهد شد. اوضاع نامناسب اقتصادی و معیشت مردم و  نابسامانی در عرضه کالا و خدمات موجب گردید، گروهی از دلسوزان توانمند برای  مطالبه حقوق مردم در این انتخابات حضور یابند.
اگر انجمنی قوی و مطالبه گر می خواهید، به افراد مجرب، پاکدست و مقتدر رای دهید.
هر عضو انجمن می تواند برای انتخاب ۵ نفر عضو هیات مدیره و ۱ نفر  بازرس،  رای دهد.
(این انجمن یک تشکل مردم نهاد و غیر انتفاعی مصوب مجلس شورای اسلامی است و به اعضای منتخب هیات مدیره و بازرس  هیچگونه حقوق، مزایا و امتیازی تعلق نمی گیرد)
معرفی کاندیدا های اصلح هیات مدیره:

?1-  دکتر حسن عابدی جعفری (وزیر پاکدست و مقتدر بازرگانی در دوران جنگ تحمیلی– رییس تشکل  مردمی ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد)

?2-  دکتر حسین روازاده ( پزشک تحول گرا و از احیاگران طب سنتی ایران- دبیر کل جامعه حامیان کشاورزی ایران)

?3-  دکتر محمد علی رمضانی فرانی ( عضو هیات علمی دانشگاه – فعال اجتماعی، نایب رئیس  تشکل مبارزه با فساد، مطالبه گر مقتدر)

? 4 –  محمد محمدی (مدیرکل توانمند و پاکدست سابق تعزیرات حکومتی استان تهران در دوران تثبیت قیمت ها و مدیر عامل تشکل مردمی پیشگیری و مبارزه با فساد )

?5- خانم دکتر لیلی حبیبی ، مدرس دانشگاه ،  عضو هیات مدیره تشکل ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد ، مطالبه گر حقوق مردم

کاندیدای اصلح بازرسی انجمن:
? مهندس علی انوری با سابقه بیش از ۲۵ سال تجربه مدیریت در شرکتها و بنگاههای اقتصادی و مطالبه گر مقتدر

?تذکر:
1-  تنها افرادی می توانند در انتخابات 11 خرداد انجمن حمایت شرکت کنند که تا یک روز قبل از زمان انتخابات( تا تاریخ 10 خرداد) در سایت انجمن ثبت نام کرده و عضو انجمن شوند
?نحوه ثبت نام :
بسیار آسان ،کمتر از یک دقیقه با مراجعه به سایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان یا لینک آن به آدرس زیر:

?

http://members.crps.ir/Frm_AnjomanRegister.aspx
?اعداد به انگلیسی تایپ شود?

(دعوت شما با ما و دعوت خانواده با شما)
2-  چنانچه تعداد رای دهندگان کمتر از نصف اعضا ثبت نام کننده باشد انتخابات در 21 خرداد تجدید خواهد شد و در این نوبت کاندیدا ها با هر تعداد رای می توانند انتخاب شوند.
3-  ما اکثرا تجربه حضور در انتخابات مجلس،  ریاست جمهوری و شوراها را داشته ایم. بیاییم به دور از حاشیه ها و تبلیغات و برای حرکت به سمت بهبود و تغییر به افرادی رای دهیم که شایستگی و توان کافی را دارند  یادمان نرود عملکرد مجلس ،  رئیس جمهوری  ، شوراها ،  انجمن ها و تشکل های مردمی نتیجه انتخاب ما مردم می باشد۰

⭕️محل رای گیری:

?  (((((رای گیری در میدان فلسطین، مسجد امام صادق(ع) از 8 صبح تا 12 ظهر  روز شنبه تاریخ 11 خرداد 98  برگزار می شود))))))?

جمعی از اعضای مطالبه گر انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهر تهران

 

[box type=”note”] برگرفته شده از: سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران    [/box]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا