آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / تغییر دهندگان خلقت خدا (تولیدکنندگان تراریخته ها) فریب خوردگان شیطانند
تغییر دهندگان خلقت خدا (تولیدکنندگان تراریخته ها) فریب خوردگان شیطانند

تغییر دهندگان خلقت خدا (تولیدکنندگان تراریخته ها) فریب خوردگان شیطانند

لَّعَنَهُ اللَّهُ ۘ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِکَ نَصِیبًا مَّفْرُوضًا [۴:١١٨]

که خدا آن (شیطان) را از درگاه رحمت خود دور کرده (زیرا به مجادله با خدا برخاست) و گفت: من از بندگان تو قسمتی معین را زیر بار طاعت خود خواهم کشید.﴿١١٨﴾

وَلَأُضِلَّنَّهُمْ وَلَأُمَنِّیَنَّهُمْ وَلَآمُرَنَّهُمْ فَلَیُبَتِّکُنَّ آذَانَ الْأَنْعَامِ وَلَآمُرَنَّهُمْ فَلَیُغَیِّرُنَّ خَلْقَ اللَّهِ ۚ وَمَن یَتَّخِذِ الشَّیْطَانَ وَلِیًّا مِّن دُونِ اللَّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُّبِینًا [۴:١١٩]

و سخت گمراهشان کنم و به آرزو (های باطل و دور و دراز) درافکنم و دستور دهم تا گوش حیوانات ببرند (که اینها نصیب بتهاست) و امر کنم تا خلقت خدا را تغییر دهند، و (ای بندگان بدانید) هر کس شیطان را دوست گیرد نه خدا را، سخت زیان کرده زیانی آشکار.﴿١١٩﴾

یَعِدُهُمْ وَیُمَنِّیهِمْ ۖ وَمَا یَعِدُهُمُ الشَّیْطَانُ إِلَّا غُرُورًا [۴:١٢٠]

(شیطان) آنان را بسیار وعده دهد و آرزومند و امیدوار کند، ولی آنان را چیزی به جز غرور و فریب وعده نمی‌دهد.﴿١٢٠﴾

(سوره نساء)

آیات فوق را کامل بخوانید و تأمل کنید.

تاریخ گویای بسیاری وقایع است که در طول گذر زمان باقی مانده و به شکل دیگر واقع شده اند. هنوز هم به قوه خود باقی هستند اتفاقاتی که خوانده ایم و گمان میکنیم گذشتند. اکنون در سراسر دنیا بجز اقوامی خاص خود را مطیع خدای یکتا می دانند، و در رسوم دینی و مذهبی تحت لوای ادیان الهی شرکت می کنند و ندای آزادی سر می دهند و خود را مبرا از هر گونه ستم می دانند و چه و چه و چه. برهرچه غیر خدا بوده و خود را خدا میدانسته لعن و نقد نثار میکنند و امروز را عاری از جهل میدانند. به دیدن مقبره فراعنه می روند با علم به آنکه آنان خود را خدا میدانسته اما مرده اند! دنیا را عاری از فرعون میدانند اما واقعیت چیز دیگریست.

قومی قسم خوردند بر تصاحب جهان. قومی که خود را مالک دنیا می دانند. قومی که هیچ رسولی بر آنان دل خوش نکرد، قومی که هیچ خیری از خود در جهان باقی نگذاشت.قومی که فراعنه را پدید آوردند و حامی خدایی آن ها بودند؛ شریک برای خدا نهادند و فراتر از آن جانشین.شیطان غالبی است برجسته بر این قوم.

مطابق با وعده پروردگار، شرک نابخشودنیست؛ چرا که باعث ظلم و عصیان بر خلق خدا می شود. وقتی کسی در کار خدا دخالت کند یعنی خود را در حد خدا دیده و کسی که از این دخالت خشنود شود و حمایت کند شریک برای خدا پذیرفته؛ پس اولی خود را مجاز به ستمگری میداند و دومی خود را مجاب ستم دیدن.همچون قوم بنی اسرائیل و آنان که تحت سیطره این قوم هر چه ستمگران خواستند و گفتند مردم چشم و گوش بسته خوش آیند دانستند و قبول کردند. آنها که اینگونه عصیان را بر خود روا می دانند تعقل نمی کنند؛ خرافه می پرستند! آنانکه امر بر آنها مشتبه شده خدایند (اعوذ بالله) قله های دانش را طی می کنند اما به مدد شیطان و در حد آن؛ اینان خرافه می آفرینند برای خرافه پرستان تا در جهل آنها بر جهان مسلط باشند. اما عالم به مدد پروردگار خوب می داند که آن ها اسیر و عامل شیطانند و همان هایی هستند که ابلیس وعده به گمراه کردن آنها داده. اینها نگذشته اند، از بین نرفته اند، همچنان جاری هستند. چرا که شیطان نمرده، شیطان جاریست و بلاهت به وفور موجود. قوه بنی اسرائیل همچنان بر قسم و اعتقاد خود باقی هستند. آنها مسجد الاقصی را اشغال کردند و آن سرزمین را اسرائیل نام نهادند. مسجد الاقصی که قبله اول مسلمین و مؤمنان است، آنجا که مهد پرستش خدای یکتا است؛ علنی تر از این دیگر چه؟ سرزمین الهی را اشغال کرده و نظام صهیونیست تشکیل داده و مسلک خویش فراماسونری قرار داده اند. نمادشان تک چشم است که در آیات الهی، خداوند خلق را آگاهی داده از عصیانگری دجال تک چشم که عامل شیطان است در آخر الزمان؛ و هر چه که مکتوب و مصور و تولید میکنند به طلسم شیطان آلوده می کنند و…!

هر چه بگویم این رشته کلام یاری میکند اما گفتم مختصری از درونم را و میروم سر اصل مطلب:

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

گاهی به گذشته خود سری بزنیم دریافتمان قوی تر میشود. کمی بیش از یک دهه گذشته ها میوه ها چه طعم و بویی داشتند؟ حالا چه؟ نان ها چه با دوام و خوش خوراک بودند؟ برنج ایرانی محله ها را پر کرده بود از عطر اشتها آور خود، همان برنج را دوست داشتیم بدون خورشت و با یک کاسه بزرگ ماست محلی بخوریم!! هرچه میخوردیم سیر نمی شدیم.حواستان هست اکنون بدنبال همان عطر مشام نواز برنج هستید؟ بدنبال همان طعم؟ راستی می دانید چه مدتیست این ها را حس نکرده اید؟ می دانید چه مدتیست طعم خاص نارنگی و پرتقال را درک نکرده اید؟ بهار و تابستان را طی میکردیم تا به فصل سرد برسیم و نارنگی و پرتقال بیاید و با اشتیاق بخوریمشان یا منتظر تابستان بودیم تا هندوانه با هسته های درشت بیاید و درون حوض بیاندازیم تا عصر روی گلیمی که مادر پهن کرده در ایوان خانه بشکافیم و شتری شتری قسمت کنیم و بخوریم؛

همه اینها زمانی از دست رفت که میوه ای گران آمد به نام هیوارد یا کیوی که نام و مشخصاتش در هیچ کتاب و سنگ نوشته و سند تاریخی وجود ندارد. یادتان هست انقدر گران بود که خیلی ها ۱عدد از آن را میخریدند تا ببینند چه طعمی دارد؟ شاید اگر این میوه ارزان وارد می شد انقدر محبوب نمیشد. یا برنج آمریکایی ارزان با نام آپاچی آمد برای قشر ضعیف یا برنج تایلندی و بعد هندی. چند مدتی است که اشتها نداریم. غذا را به ناچار میخوریم که زنده بمانیم. چند سالی است که اکثر میوه ها در همه فصول یافت می شوند. گوجه فرنگی جزو لاینفک آشپزخانه ها شده. زردک پیدا نمیشود، هویج جای آن را گرفته. سیب زمینی قوت غالب مردم شده و سویا دشمن سلامت بشر که مفید و سلامت خوانده می شود و مردم قبول می کنند!!!

اینها از کجا آمدند؟ چرا آمدند؟ مگر پروردگار یکتا نفرمودند که به اندازه تمام انسان ها نعمت نهاده بر زمین، رنگ به رنگ و فراوان؟ چه اتفاقی می افتد که علم به سمت دستکاری مخلوقات خدا می رود؟

آری این چیزی نیست جز همان که در ابتدا اشاره شد. عده ای خود را خدا میدانند و بر جهانی برتر و جهانی آنها را صاحب همه چیز میدانند و قدرت مطلق بر زمین. آن عده خرافه علمی خلق می کنند و به خورد جهانیان می دهند تا هر چه هست را از آن خود کنند بواسطه بلاهت و مرگ بشر.

میبینید؟

نه فرعون مرده نه شرک از میان رفته. با خود صادق باشیم. امروز بحث تراریخته ها بر کسی پوشیده نیست. ما که از این محصولات تقلبی استفاده می کنیم در واقع ستم را بر خود روا میداریم. مگر غیر از این است که دستکاری ژنتیکی یعنی بهم ریختن نظم طبیعی که خداوند در جهان قرار داده؟ اعوذ بالله یعنی خدا نمیتوانسته پرتقال را در گرما و هندوانه را در سرما برویاند؟ چقدر با بدنمان آشناییم؟ چقدر به تغییرات طبیعت بدن و ارتباط آن با تغییر فصول آگاهیم؟ حالا آدمهایی که هسته اتم را میشکافند برای تهدید بشریت و رقم زدن جنایت و ساخت بمب اتم دایه عزیزتر از مادر شده اند و در راه خدمت به بشر ژنتیک طبیعت را دستکاری می کنند تا شب تا صبح گیاهی عمل آید یا هر بوته هفته ای یک بار محصول دهد و …؟!! عقل چه می گوید؟ به نظر شما این عین ستم و جنایت نیست؟ به نظر شما این بوی تعفن شرک نیست؟ آیا وظیفه علم دستکاری و تغییر هویت مخلوقات خداست؟ فراموش نکنیم جراح حیات میبخشد و جرار جان میگیرد، وسیله هر دو تیغ است!!

کجاییم؟ چه میکنیم؟ واقعا نمیدانیم که مشرکیم یا خودمان را به خواب زده ایم؟

تراریخته ها جریان فرعونی اند و شرک مطلق. آیه ۱۱۹ سوره نساء تاکید کرده که شیطان امر کند تا خلقت خدا را تغییر دهند.

آقای مسئول سلامت مردم ایران اسلامی که در رسانه ملی سنگ تراریخته به سینه میزنی و فریاد تراریخته ها مشکلی ندارند تو گوش فلک را کر کرده است و بی شک دم از دیانت و صیانت و شریعت اسلام میزنی، این چند سطر را بخوانید. میلیون ها نفر حالا آگاهند که تولید تراریخته یعنی دستکاری در خلقت خدا که از وعده های شیطان است در مسیر گمراه کردن آدم ها. حتما شما این را نمیدانستید. حالا بدانید!

بسیاری از این محصولات تراریخته آثار منفی، بیماری زا و زیانباری روی حیوانات آزمایشگاهی داشته اند و این به اثبات رسیده؛ دم از کمبود مواد غذایی می زنید و آن را علت اصلی تولید محصولات تراریخته می دانید؟ در حالیکه باید تن سالمی باشد تا این غذاها را بخورد. مردمانی که مبتلا به انواع بیماری های خطرناک باشند دیگر چه نیازی به انبوه غذا و میوه دارند، آن هم از نوع تراریخته؟!

مراجع عظام هم فتوا دادند و امر به ممنوعیت شرعی تولید و تجارت تراریخته ها دادند، شما کجای ماجرایید؟ میرزای شیرازی را میشناسید؟تنباکو را تحریم کرد، نهضتی بپا شد. مراجع جواز به تراریخته ندادند، جهاد کن و زمین پاک ایران و خانه های پر مهر ایرانی را از تراریخته ها پاک کن.مگر شما مسلمان نیستید؟

و چه خوب که دلسوزانی هستند در میان مسئولین این نظام که قلبشان برای نجات بشریت میزند. شاید دم نزنند اما مردان بی ادعایی هستند که عملشان به ناگاه بیداری ببار می آورد. قابل تقدیرند آنانی که روشن کردند موضوع تراریخته ها را و از نظر شرعی و عرفی ممنوع کردند این شرک عظیم نابخشودنی را و پایه های سلسله فراعنه را لرزاندند و سست نمودند.

امروز همه مینالند از یکنواختی.آیا در خلقت ناب خدا یکنواختی میبینیم؟ به امید روزهای نزدیکی که هر فصل برایمان تازگی داشته باشد و تنوع بیافریند!!!

من مشرک نیستم؛ بی شک شما هم نیستید!

نمونه هایی از تغییر در خلقت:

%d9%be%d8%b1%d8%aa%d9%82%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87-%d8%aa%d8%a7%d9%85%d8%b3%d9%88%d9%86%da%af%d8%a7%d9%88-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%871%da%af%d8%a7%d9%88-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87
%d9%85%d8%b1%d8%ba-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%ba-%d9%88-%d8%ae%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87%d9%85%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%88%d9%86-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87-2%da%af%d9%88%d8%ac%d9%87-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87%d9%85%d9%88%d8%b4%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%b0%d8%b1%d8%aa-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%aa%d9%87-%d8%aa%d8%ba%d8%b0%db%8c%d9%87-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%87
%da%af%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%ba%db%8c%da%af%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%ba%db%8c1

نگارنده: مهدی جواهرپور

hagh-va-batel-telegram

۶ نظر

 1. این مطلب حقیقت مهمیه که به کمک بیان بسیار عالی آیه شریفه قرآن بهش اشاره کردید. با تشکر

 2. یک اتفاق بسیار مشکوک و سوال برانگیز دیگه ای هم که این اواخر افتاد تغییر واژه «تراریخته» به «تراژن» توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی بود.
  همونطور که میدونید واژه «تراریخته» کاملا فارسیه و مشهور هم شده. و نیازی به این تغییر مشکوک نبود.

 3. دستکاری ژنتیکی محصولات کشاورزی؛ عقیم سازی برنامه ریزی شده بشر

  موضوع خطرات شدید ناشی از مصرف محصولات دستکاری ژنتیکی شده چیز تازه ای
  نیست. مطالعات انجام شده از سوی دانشمندان از جمله در فرانسه، آلمان،
  استرالیا از دست کم دهه ۱۹۹۰، نشانگر چندین سطح از خطراتی هستند که این
  محصولات متوجه سلامتی انسان می کنند. مطالعه جدیدی که پژوهشگران مصری منتشر
  کرده اند نشان می دهد موش هایی که با یک رژیم غذایی حاوی این محصولات تغذیه
  شده بودند، علاوه بر دیگر مشکلات سلامتی، به ناباروری نیز مبتلا شده اند.
  در آمریکا مطالعات مشابهی صورت گرفته که مونسانتو مانع از انجام تحقیقات
  بیشتر شده است. «موسسه فناوری مسئول» در گزارشی که در سال ۲۰۱۱ انتشار
  یافت اشاره کرد که از ۱۹ حیوانی که رژیم غذایی آنها شامل محصولات دستکاری
  ژنتیکی شده بوده، اکثرا به اختلالات کبد و کلیه دچار شده اند.

  در اوایل سال ۲۰۰۰ روس ها در اولین مطالعات خود در این حوزه، کاهش باروری و
  نارسایی های مادرزادی را در همسترها و موش ها گزارش کردند. در مطالعه ای که
  روس ها در سال ۲۰۱۳ انجام دادند معلوم شد پستاندارانی که مواد غذایی
  دستکاری ژنتیکی مصرف می کنند با مشکلات باروری مواجه می شوند. این مطالعه
  نتیجه گیری کرد «یک گروه از همسترهایی که دارای بیشترین نرخ زاد و ولد
  بودند به مدت دو سال با دانه های سویای معمولی که مصرف گسترده ای در
  کشاورزی دارد و همچنین دانه هایی حاوی درصدهای متفاوتی از ارگانیسم های
  دستکاری ژنیتکی تغذیه شدند. یک گروه دیگر همسترها نیز با سویای خالص (که
  در صربستان یافت می شود و ۹۵ درص سویاهای موجود در جهان از نژاد آنها
  هستند) تغذیه شدند.

  به گفته دکتر آلکسی سوروف سرپرست مطالعه ای که برای انجمن ملی امنیت ژنتیک
  صورت می گرفت: «ما چندین گروه از همسترها را انتخاب کردیم و آنها را جفت
  جفت در محفظه هایی نگه داری کردیم و به آنها همان غذای معمول همیشگی شان را
  خوراندیم. به تغذیه یک گروه هیچ چیز اضافه نکردیم، اما گروه دیگر را با
  سویاهایی تغذیه کردیم که به کلی از ارگانیسم های دستکاری ژنتیک عاری بودند،
  در حالی که گروه سوم با مقداری ماده حاوی دستکاری ژنتیک شده و گروه چهارم
  را با میزان بیشتری از این مواد تغذیه کردیم…در ابتدا همه چیز به طور
  عادی پیش می رفت ولی وقتی که جفت های جدیدی را از بچه های آنها انتخاب
  کردیم و همان مواد قبلی را به خورد آنها دادیم، متوجه اثری بسیار جدی شدیم.
  نرخ رشد این جفت ها کندتر شده بود و خیلی دیرتر به بلوغ جنسی می رسیدند.
  وقتی که تعدادی از بچه های این ها را برداشتیم و جفت های جدیدی را از نسل
  سوم تشکیل دادیم، از این جفت هایی که با مواد غذایی حاوی مواد دستکاری
  ژنتیکی شده تغذیه کرده بودند نتوانستیم بچه ای بگیریم. این ثابت می کند که
  جفت های نسل این همسترها توانایی زاد و ولد خود را از دست داده بودند.»

  عقیم سازی با استفاده از مواد دستکاری ژنتیکی شده تصادفی نیست. مونسانتو از
  دهه ۱۹۶۰ چنین چیزی را برنامه ریزی کرده است. هنری کیسینجر، این دست پروده
  بنیاد راکفلر و یکی از نیروهای محرک – حتی تا امروز- جامعه بیلدربرگ، تنها
  گوینده این اظهارنظر شرم آور در اوایل دهه ۷۰ نیست که: «هر کسی که تامین
  مواد غذایی را در کنترل خود بگیرد، مردم را کنترل می کند؛ هر کسی که انرژی
  را در کنترل خود بگیرد، می تواند هر پنج قاره را کنترل کند و هر کسی که پول
  را در کنترل خود بگیرد، می تواند جهان را کنترل کند.»

  او حتی گفته است که «کاستن از میزان جمعیت این مناطق، باید بالاترین اولویت
  سیاست خارجی ما در قبال جهان سوم باشد.»

  این فرایند همچنان یکی از اهداف اصلی نخبگان محسوب می شود (که معمولا حرف
  زیادی از آن زده نمی شود)، در کنار سازمان های نیمه سرّی مختلفی چون
  بیلدربرگرها، شورای روابط خارجی، کمیسیون سه جانبه، بریتیش کاتهام هاوس،
  کنفرانس اقتصادی (داووس) و دیگران.

  محصولات دستکاری ژنتیکی شده به دو شیوه حاصل می شوند؛ یکی از طریق مقاومت
  در برابر حشرات و دیگری مقاومت در برابر علف کش ها که خطرناک تر است، چون
  مقاوم دربرابر گلیفوسات است. گلیفوسات که با نام تجاری «راندآپ» بیشتر
  شناخته شده است، در الیاف مواد غذایی جذب می شود و اثرات وخیمی بر سلامتی
  دارد. آفت کش ها غدد درون ریز را مختل می کنند و دوزهای مشخصی از آنها، می
  تواند در سیستم هورمونی پستانداران مداخله کند. این اختلال ها می تواند
  موجب سرطان، ناباروری، سقط جنین، نارسایی های مادرزادی و آنطور که مطالعه
  روس ها قبلا نشان داده است، عقیم شدن کامل تا نسل سوم گردد.

  اف. ویلیام اندال درکتاب راهگشای سال ۲۰۰۷ خود «بذرهای نابودی: دستور کار
  پنهان دستکاری ژنتیکی» اشاره می کند که کنترل غذایی و جمعیت زدایی به
  عنوان اهداف راهبردی عمده رواج مواد دستکاری ژنتیکی شده به شمار می رود
  آنطور که هنری کیسینجر حدود نیم قرن پیشتر اشاره کرده است. یک جهان سوم کم
  جمعیت تر به آمریکا و نخبگان جهانی دسترسی راحت تر و ساده تر به مواد اولیه
  خام مورد نیازشان را فراهم می کند و این امکان را به آنها می دهد تا
  «معدودی برگزیده شده»، شیوه زندگی پر تجمل و سوء استفاده از منابع را ادامه
  دهند.

  فلن براون با اشاره به مستند گری نول به اسم «بذرهای مرگ: افشای دروغ های
  محصولات دستکاری ژنتیکی شده» به نقل از دکتر بروس لیپتون می گوید: «ما در
  حال سوق دادن جهان به سوی ششمین انقراض جمعی حیات از روی این سیاره
  هستیم…رفتار انسان در حال تحلیل بردن شبکه حیات بر روی زمین است.»

  بدتر از اینها در راه است، اگر توافقنامه مشارکت فراآتلانتیک به تصویب
  آمریکا و ۱۱ طرف دیگر آن در اقیانوس آرام برسد. این توافقنامه- که شباهت
  های زیادی با «مشارکت تجارت و سرمایه گذاری فراآتلانتیک» دارد که آمریکا را
  به ۲۸ کشور اتحادیه اروپا مرتبط می سازد ـ در پشت درهای بسته در حال مذاکره
  است. مذاکره کننده کشاورزی اصلی آمریکا، لابی کننده پیشین شرکت مونسانتو
  اسلام صدیق است. این دو توافقنامه تجاری عظیم دولت ها را از وضع قوانین
  برای فعالیت های شرکت های فراملیتی محروم می کند، تا جایی که به حقوق شرکت
  ها نسبت به حق حاکمیت ملی کشورها رجحان داده می شود. در قالب این توافقنامه
  شرکت ها خواهند توانست دادگاه هایی خصوصی را تشکیل دهند که می توانند بر
  اساس مقرراتی که می تواند در فعالیت های آنان مداخله کند، حکم کنند که آن
  کشورها از برخی سودهای خود محروم شوند.

  این وضع به خصوص درمورد کشاورزی بیوزیستی مصداق خواهد داشت. به این ترتیب
  دیگر یک کشور خاص نمی تواند محصولات دستکاری ژنتیکی شده را ممنوع کند. این
  قوانین به اجزای لایتغیر این توافقنامه تجاری بسیار فراگیر تبدیل می شوند
  که آمریکا در تلاش است آنها را به «شرکای این توافقنامه» بقبولاند – و حتی
  ممکن است با استفاده از سیاست چماق و هویج – این موضوع را به آنها بقبولاند
  +…ادامه متن.

  پیتر کوئینگ
  ترجمه: محمود سبزواری
  منبع:
  http://www.informationclearinghouse.info/article44345.htm
  *پیتر کوئینگ، Peter Koenigاقتصاددان و تحلیلگر ژئوپتلیک. او کارمند پیشین
  بانک جهانی است و در مناطق مختلف جهان فعالیت های بسیاری در زمینه محیط
  زیست و منابع آب داشته است.
  لینک:
  http://fna.ir/VA6MHI

 4. مستند کشتار بیولوژیکی
  مجموعه مستند کشتار بیولوژیکی آخرین ساخته گروه فرزندان مشرق تربت حیدریه است…

  قسمت اول: چیستی یک توطئه
  +
  قسمت دوم-بخش ۱: بیوترویسم بریتانیا +بخش ۲: بیوتروریسم آمریکا +بخش ۳: بیوترویسم تکفیری
  +
  قسمت سوم: بیوتروریسم غذا و دارو
  +
  قسمت چهارم: پروژه یونیکس و نابودی نسل ها
  +
  قسمت پنجم و آخر : چه کنیم؟

  دانلود :

  http://mouood.org/component/k2/item/31977-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C%DA%A9%DB%8C.html

 5. این آیات شریفه هم هستند که به این موضوع مرتبطند:

  آیه شریفه ۱۶۸ سوره مبارکه بقره : « یَا أَیُّهَا النَّاسُ کُلُوا مِمَّا فِی الْأَرْضِ حَلَالًا طَیِّبًا وَ لَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ.»
  آیه شریفه ۱۴۲ سوره مبارکه انعام : « … کُلُوا مِمَّا رَزَقَکُمُ اللَّـهُ وَ لَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ.»

  در آیاتی از قرآن کریم، همچون آیه شریفه ۱۶۸ سوره مبارکه بقره و آیه شریفه ۱۴۲ سوره مبارکه انعام ،
  قرآن کریم نسبت به اینکه خداوند سبحان نعمتهایی را در طبیعت قرار داده است که قابل استفاده جهت تامین خوراک «حلال»(شرعا جایز) و همچنین «طیّب»(پسندیده و پاکیزه و خوب) برای انسانها میباشند، اشاره فرموده و امر میفرماید که مردم از اینگونه(موارد حلال و طیّب) نعمتهای خدا استفاده کنند
  اما بلافاصله به طور صریح، مردم را از پیروی از «خطوات شیطان» نهی میفرماید که این نهی در این دو آیه شریفه ، دلیل کاملا روشن و محکمی بر وجود توطئه هایی از جانب شیطان در زمینه «خوراک و تغذیه» انسانها میباشد.
  و سپس در آخر آیه، یک نکته اساسی را یادآوری فرموده است: شیطان برای انسانها «یک دشمن آشکار» است.

 6. سلام میشه بیزحمت لیست کاملی از تراریخته ها رو در اختیار ماقرار دهید. ممنون

نظر دهید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید. *