رابطه سینوزیت با رنگ موهای شیمیایی

یک متخصص طب سنتی با بیان اینکه رنگ موی شیمیایی، طبع سر را سرد می‌کند و مشکلات سینوزیت را برای افراد ایجاد می‌کند، راه‌های رفع ریزش مو را تشریح کرد. به‌گزارش تسنیم، لیلا شیربیگی درباره رشد بیشتر موها و راه‌های جلوگیری از ریزش مو، اظهار کرد: مو در زیبایی افراد تاثیر بسیار دارد.

– بدنی که سالم باشد موی سالمی نیز دارد و مقدار مو و رشد مو نیز در تعادل است. ریزش مو خود نشانه عدم تعادل در اندام‌های داخلی است. – اگر اندام‌های داخلی از سلامت کامل برخوردار باشد موی زیبا و سالمی رشد خواهد کرد. به گفته شیربیگی حنا جلوی ریزش را می‌گیرد و موجب رویش مجدد موها می‌شود.

– روغن «مورد» یکی دیگر از داروهای بسیار مهم برای رویش بیشتر موها است و کسی که می‌خواهد موهای بیشتری داشته باشد می‌تواند از «روغن مورد» استفاده کند. این متخصص طب سنتی بیان داشت: «روغن مورد» باعث بلند شدن بیشتر موها می‌شود. شیر بیگی ادامه داد: روغن نارگیل به تقویت مو کمک می‌کند.

– گیاه سدر یکی از بهترین گیاهان است که برای رفع چرک بدن خیلی مفید است، همچنین با خاصیت قبض‌کننده‌ای که دارد دهانه منافذ پوست را بسته و مانع ریزش مو می‌شود. وی خاطرنشان کرد: نکته دیگر این است که خانم‌هایی که حنا می‌گذارند ممکن است بعد از مدتی رنگ موی شیمیایی را خوب تحمل نکنند.

– به طور کلی گذاشتن رنگ موی شیمیایی، طبع سر را سرد می‌کند و مشکلات سینوزیت را برای افراد ایجاد می‌کند

 

بیشتر بخوانید:  آیا می دانید که رنگ طبیعی چهره از ابزار مهم تشخیص بیماری ها است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا