چه نمکی مورد تأیید است؟

سال 1399

سؤال 1 : چه نمکی مورد تأیید است؟ تنها نمک مورد تأیید احیای سلامت در سال 99 نمکی است با نام نمک نیاکان ما به شکل فوق ? که جنس کیسه آن خاص و از نخ های رنگی و بافتنی است.

سؤال 2 : آیا نمک شفا مورد تأیید احیای سلامت است؟ خیر
نمک شفا که در اشکال مختلف زیر ارائه می شود از زمانیکه ما مطلع شدیم برای اخذ مجوزهای بهداشتی مجبور به اضافه کردن ید شیمیایی به آن شده اند، شرعاً و عرفاً مورد تأیید حکیم دکتر روازاده نمی باشد و به تولید کنندگان آن توصیه نموده اند حال که محتوا را کثیف کردید حداقل نام شفا را به شکل کثافت ننویسید.

 


‫۴ نظرها

 1. با سلام و خسته نباشید، در مورد نمک نیاکان ما، از کجا باید تهیه شود من که در شهر مشهد هستم ماهیانه یک بار از فروشگاه سورنا که هم به نام دکتر روازاده و خیر اندیش ثبت شده بود و بدلیل اینکه نام آقای دکتر روازاده بود خرید می کنم روغن زیتون و کنجد، نمک و غیره و با اطمینان کامل مورد استفاده خانواده قرار می دهم و این نمک شفا است پس چرا من در جایی خواندم که محصولات فروشگاه سورنا مورد تایید دکتر روازاده می باشد چرا خود آقای دکتر روازاده فروشگاهی نمی زند تا ما بتوانیم به راحتی و با اطمینان خاطر از فروشگاه خرید کنیم. من نمی دانم چطور باید به این نمک دست پیدا کنم و کجا باید به دنبالش باشم

  1. با سلام و احترام
   برای اطلاع از نمایندگی های مورد تایید شهر خود با روابط عمومی تماس بگیرید
   021_66920128
   گروه مدیریت سایت

   1. با سلام تماس می گیرم ولی کسی جوابگو نمی باشد لطفا نمایندگی مورد تایید مشهد را به من بگویید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا