مضرات قند و شکر غیر طبیعی اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / آیا میدانید که ... / مضرات قند و شکر غیر طبیعی
مضرات قند و شکر غیر طبیعی

مضرات قند و شکر غیر طبیعی

۱۲۵ بیماری ایجاد میکند که بسیاری از آن در کتاب (راز بیماریها و رمز سلامتی) به صورت مفصل و علمی آمده است. قند و شکر موجود در بین ما، سیستم ایمنی بدن را سرکوب میکند و در نتیجه بدن توان مقابله با بیماریها را از دست میدهد و زمینه ابتلا به انواع بیماریها فراهم میشود. همچنین باعث بیماریهای قلبی عروقی، دیابت، سرطان پروستات، سرطان سینه، سرطان تخمدان و رکتوم، سنگ کلیه، نازایی، پیری زودرس، افزایش فشارخون، افزایش چربی خون، کاهش ویتامین بدن مخصوصا ویتامینE ،کاهش عملکرد آنزیم ها، یبوست، آلرژی و آسم، میگرن و انواع سردردهای شدید، سنگ کیسه صفرا،کیست تخمدان، افزایش هورمون استروژن در مردها، کاهش ظرفیت یادگیری، برهم زدن تعادل املاح وموادمعدنی در بدن، برهم زدن تعادل هورمون ها از جمله هورمون رشد،
کاهش انعطاف پذیری و عملکرد بافت ها، چاقی، و بیماریهای سوداوی نظیر: انواع سرطانها، واریکوسل، واریس، سیاتیک، افسردگی و بیماریهای روحی روانی و … میشود.

قند و شکرهای موجود در بازار از ریشه چغندر (یا همان چغندر قند) درست میشود و چغندر قند در روایات نهی شده است.

آیت الله تبریزیان فرمودند: امروزه، مردم ریشه چغندر که خوردنش در روایات نهی شده است، میخورند. امام رضا علیه السلام فرمودند: از ریشه چغندر بپرهیزید، زیرا سودا را به هیجان می آورد.

کد مطلب:۹۶۰۸۱۶۰۶الف

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *