اگر می‌خواید بدانید که چرا هیچوقت اقتصاد ایران درست نمی‌شود این ویدئو رو ببینید

اگر می‌خواید بدانید که چرا هیچوقت اقتصاد ایران درست نمی‌شود این ویدئو رو ببینید

‏ ناصر اولیایی رئیس صنف قماش چی (پارچه فروش) های ایران پیش از انقلاب در جمع یهودیان ایرانی مقیم امریکا حاوی نکات بسیار مهمی است، این شبکه پیچیده و مسلط بر اقتصاد ایران پس از انقلاب چه شد؟ آیا یهودیان مخفی موسوم به آنوسی ها و شبکه بهائیان مخفی هنوز هم فعالند؟
قابل توجه کسانی که نفوذ را توهم توطئه می دانند! این شخص یهودی است که اقرار می کند با تظاهر به مسلمانی، ۱۴ سال رئیس اتحادیه بنکداران پارچه در بازار تهران بوده است، او با افتخار و به زبان فارسی، از نفوذ هموطنان یهودی اش در شاهراه های حیاتی و جای جای بنگاه های مهم و کلیدی اقتصادی ایران میگه و روحیه میده و تشویق می کنه نسل های بعدیشون رو برای ادامه راهشون!

این توضیحات فقط برای قسمتی از اقتصاد ایران است و چقدر از قسمت های دیگر هست هنوز #آنوسی ها ( یهودیان شیعه) بر آن تسلط دارند مثلا حسن حبیبی معاون اول خاتمی یک آنوسی بود

<div id=”78856956985″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/pDEO0?data[rnddiv]=78856956985&data[responsive]=yes”></script></div>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا