پشت‌پرده تلاش برای کشت "برنج تراریخته" در ایران چیست ؟ - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / پشت‌پرده تلاش برای کشت “برنج تراریخته” در ایران چیست ؟
پشت‌پرده تلاش برای کشت “برنج تراریخته” در ایران چیست ؟

پشت‌پرده تلاش برای کشت “برنج تراریخته” در ایران چیست ؟

از سرکردگان تراریخته در داخل کشورمان باید سؤال کرد که اگر “برنج تراریخته” سالم است، پس چرا هیچ کشوری در جهان مجوز کشت آن را نمی‌دهد؟ چرا چین به عنوان بزرگترین تولید‌کنندگان برنج جهان، اجازه کشت آن را نمی‌دهند.

 

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مافیای تراریخته قصد دارند “برنج تراریخته” (و البته پنبه تراریخته‌، سویا، ذرت و سیب زمینی تراریخته را) در خاک ایران کشت گسترده دهند.

اما این امر در حالیست که کشور چین به عنوان بزرگترین تولید‌کننده برنج جهان بیش از ۱۵ سال است که برنج تراریخته را تولید کرده اما به دلیل خطرات احتمالی آن برای سلامتی مردم چین و محیط زیست اجازه کشت آن را نمی‌دهد!

باعث تاسف است که در ایران عده‌ای که برنج ایران را ۲۰ سال پیش با فناوری قدیمی آن هم با کمک بنیاد صهیونیستی راکفلر  و در موسسه بین المللی تحقیقات برنج در فیلیپین که توسط بنیاد راکفلر تاسیس شده را  تراریخته کرده‌اند را در ایران کشت گسترده دهند در حالی برنج تراریخته در هیج کشوری مجوز کشت ندارد و کشت نمی‌شود!

بیشتر بخوانید: شعبده‌بازی دانشگاه علوم‌پزشکی یزد در بی‌خطر اعلام کردن “برنج تراریخته” + صوت

در میان کشورها، صرفاً امریکا که ارزشی برای امنیت و سلامت ملت‌ها و حتی مردم خود قائل نیست و توسط سرمایه‌داران اداره می‌شود، به تازگی مجوز برنج تراریخته را صادر کرده است.

آیا این تردید بر‌انگیز نیست که چرا عده‌ای با عجله و شتاب قصد تراریخته کردن ایران را دارند؟! از سرکردگان این امر باید سؤال کرد که اگر برنج تراریخته سالم است، پس چرا هیچ کشوری در جهان مجوز کشت آن را نمی‌دهد؟ چرا بزرگترین تولید‌کنندگان برنج جهان اجازه کشت آن را نمی‌دهند؟

بیشتر بخوانید: مافیای وارد‌کنندگان محصولات تراریخته خود را “لو” داد/ وحشت از تصویب ممنوعیت واردات تراریخته

کشور برنج‌کار چین، سالهاست برنج تراریخته را ساخته است اما چرا اجازه کشت آن را نمی‌دهد؟ چرا به جای پیروی از ۳۸ کشوری پیشرفته اروپایی و روسیه و … که کشت تراریخته را ممنوع کرده‌اند از امریکا پیروی می‌شود؟  اگر محصولات تراریخته سالم است پس چرا رژیم صهیونیستی حتی اجازه کشت یک متر تراریخته را نمی‌دهد؟

چرا به جای اجرای سیاست‌های کلان ابلاغی، توسعه کشاورزی سالم و ارگانیک و دستور  جدید رئیس‌جمهور به وزیر جهاد کشاورزی جهت  حمایت از توسعه کشاورزی ارگانیک قصد تراریخته کردن ایران را دارند؟ آیا می‌خواهند ایران را آزمایشگاه تراریخته کنند؟ چرا به خواسته عموم مردم ایران که تمایلی به مصرف تراریخته ندارند، توجه نمی‌‌شود؟ چرا دولت واردات، کشت و مصرف تراریخته را توسعه می‌دهد؟ چرا از مصرف سموم کشاورزی و کودهای شیمیایی حمایت می‌شود اما از کشاورزی ارگانیک حمایت نمی‌شود؟!

کد مطلب: m96110804-

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *