برگزاری دومین دوره کنفرانس بین المللی طب ایرانی – اسلامی در اسفندماه

 

به گزارش… دومین کنفرانس بین المللی طب ایرانی – اسلامی در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.
براساس اطلاعات مندرج در سایت همایش، مجمع جهانی طب بوعلی سینا و دومین کنفرانس بین المللی طب ایرانی اسلامی در تاریخ 21 تا 24 اسفندماه امسال برگزار می شود و علاوه بر سخنرانی مسئولان و مهمانان ویژه کنفرانس، کارگاه های آموزشی، کنفرانس علمی و ارائه دستاوردهای تحقیقاتی، نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی در این کنفرانس دایر خواهد بود. همچنین از طلایه داران طب ایرانی – اسلای تجلیل به عمل می آید.
دومین دوره کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی ــ اسلامی و مجمع جهانی طب ابوعلی سینا، با هدف هم اندیشی و هم افزایی و هم چنین به روزرسانی دانش این حوزه با همکاری انجمن های علمی، دانشگاه ها و مراجع علمی- اجرایی و صنفی کشور و با حمایت سازمان ها، ارگان ها و شرکت های فعال داخلی و خارجی و انجمن های همکار برگزار می گردد. در کارگاه های تخصصی علاقمندان می توانند با شرکت در دوره ها با تدریس اساتید مجرب و پیشکسوت، مدرک معتبر دریافت کنند.
محورهای کنفراس به این شرح می باشند:
– فلسفه وجودی و تاریخ طب ایرانی اسلامی

– فرصت ها و چالش های طب ایرانی اسلامی

– اصلاح سبک زندگی سالم و طب ایرانی اسلامی

– استراتژی اجرائی ایده های ناب طب ایرانی اسلامی

– آموزش و پژوهش و راهبرد توسعه طب ایرانی اسلامی

– تدابیر برای بیماری کرونا در طب ایرانی اسلامی

– کاربرد فناور های ژئوماتیک در طب ایرانی اسلامی

– مهندسی ژنتیک بر بال طبیعت در طب ایرانی اسلامی

– تاثیر زیست محیطی و حامل های انرژی در طب ایرانی اسلامی

– نقش, اثرات و انواع شاخه های طب مکمل در طب ایرانی اسلامی (ماساژ – حجامت – زالو – غمز – طب سوزنی و …. )

– تجربیات درمانی در بیماریهای فراگیر در طب ایرانی اسلامی (قلب و عروق – زنان ,نازائی- تدابیر نوزاد , اطفال از حاملگی تا 7 سالگی و ….)

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://lamassu-holding.com/fa/ مراجعه کنند.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا