به گزارش خبرگزاری برنا، حکیم دکتر حسین روازاده دبیر کل جامعه اسلامی حامیان کشاورزی در خصوص پاندومی کرونا یادداشتی نوشت

✍️متن یادداشت به شرح زیر است:

⁉️ هدف طراحی و شیوع کرونا و دیگر پاندمی های همه گیر چیست؟

✳️1. از زمان شیوع کرونا تابحال این سوال در افکار عمومی همه جهان وجود دارد که چرا و چگونه کرونا ایجاد شد؟ کرونا یک ویروس و بیماری ساختگی و دست ساز بشر است یا در یک سیر طبیعی و تصادفی ایجاد شد؟ اگر دست ساز است کدام کشور ساخته و چرا؟

♻️تقریبا هیچ متخصص باهوش و مستقلی وجود ندارد که معتقد باشد کرونا کار طبیعت و در اثر جهش های تصادفی ایجاد شده. اما تمام کسانی که معتقد به این هستند که کرونا تولید بشر و دست ساز است همواره متهم به «توهم توطئه» شده اند. «توهم توطئه» برچسبی است برای سرکوب محققان مستقلی که موشکافانه به دنبال کشف و تحقیق درباره منشا توطئه ها و جنایت ها علیه بشریت هستند. کسانیکه ترجیح میدهند مهر «توهم توطئه» بر پیشانی شان بخورد ولی مهر «استیوپید» و «احمق» نخورند.

♻️برای فهم و کشف اینکه کرونا چرا و چگونه ایجاد شده راه حل های مختلفی وجود دارد. اما مثلی وجود دارد که میگوید اگر میخواهید بدانید منشا یک بلا و فتنه کجاست، ببینید به نفع چه کسانی است؟ چه کسانی از ماجرا نفع می برند، همانها عامل ایجاد آن هستند. این ساده ترین راه حل معماهای پیچیده است.

♻️کرونا به نفع چه افراد، ارگان یا کشوری تمام شده؟ مهمترین واژه هایی که به عنوان همراه و همایند کرونا در موتورهای جستجو و اذهان جهانی وجود دارد دو واژه است: واکسن کرونا، و سازمان بهداشت جهانی.

♻️کرونا تاکنون 6 میلیون و 730 هزار انسان را کشته. و 565 میلیون نفر را در سرتاسر جهان مبتلا کرده است. کنترل جمعیت و کشتن و نابودی انسانها اصلی ترین آرمان شیطان و محافل شیطانی است. و «ترس» انداختن در دل انسانها، مهمترین سلاح شیطان است. جالب است بیشترین کشتار کرونا نه متعلق به کشورهای افریقایی یا جهان سوم، بلکه متعلق به ایالات متحده آمریکا است. آمریکا با 1 میلیون و 200 هزار کشته در صدر کشورهای دارای بیشترین مرگ و میر کروناست. سپس هند، برزیل، فرانسه و آلمان.

♻️تابحال بیش از 5 میلیارد و 200 هزار نفر در سرتاسر جهان واکسن کرونا زده اند. 4 میلیارد و 800 هزار نفر هر دو دوز واکسن را زده اند. شرکتهای فایزر، بیون تک و مدرنا بیشترین تولید واکسن کرونا را در جهان داشته اند. آمارها نشان میدهد سود این شرکتها در هر ثانیه بیش از هزار دلار (۸۸۰ یورو) است. از طرفی، میدانید بیشترین قربانیان کرونا از میان افراد دارای بیماری های زمینه ای، افراد سالمند و آسیب پذیر است. پس واضح است شرکت های بیمه عمر و شرکت های تولید واکسن و داروهای کرونا بیشترین منفعت را از شیوع کرونا داشته اند.

♻️در این میان نقش سازمان بهداشت جهانی به عنوان کارپرداز این شرکتها جالب توجه است. این سازمان به همه شرکت های تولید واکسن مصونیت حقوقی داد. بدین معنا که اگر مردم در اثر تزریق واکسن جدید بمیرند یا دچار نقص عضو شوند، علیه تولیدکنندگان واکسن نمی‌توان شکایت کرد. از لحاظ علمی، پنج تا ده سال طول می‌کشد تا بتوان واکسن‌ها را authorize تأیید کرد. اما سازمان بهداشت جهانی و سازمان غذا و داروی آمریکا، واکسن‌های آمریکایی آن هم واکسن های مبتنی بر mRNA نظیر فایزر/بیونتک و مدرنا که آزمایشات انسانی را ظرف کمتر از سه ماه با عجله پشت سر گذاشتند، تایید کردند و تاکنون میلیاردها دوز از این واکسن ها را به انسانها تزریق کرده اند.

 

✳️2. موضوع وقتی خطرناکتر میشود که بدانیم تولید و شیوع کرونا اولین اقدام آمریکاییها نبوده و نیست. آمریکا در تولید سلاح‌های میکروبی و بیولوژیکی سابقه دیرینه ای دارد و حتی برخی از سلاح‌های تولید شده در ارتش امریکا و انستیتوهای تولید سلاح های میکروبی و بیولوژیکی این کشور در جنگها خصوصا جنگ ویتنام و عراق و.. به کار رفته اند.

📖نمونه های متعددی از ایجاد پاندمی های فراگیر در جهان توسط آمریکاییها شیوع ایدز، ابولا، سارس، آنفولانزا، و اخیرا آبله میمون است. که به بعضی گوشه های این جنایت ها می پردازیم:

♻️یکی از طنزهای تاریخ، اهدای جایزه نوبل به جنایتکارهای تاریخ است. مثلا جایزه جهانی نوبل پزشکی را به دکتر «رابرت چارلز گالو Robert Charles Gallo بابت کشف بیماری ایدز دادند، در حالیکه این فرد خود سازنده ویروس آزمایشاهی اچ آی وی (ایدز) در شرکت داروسازی جنایتکار فایزر است. فردی که این ویروس مهلک را در آزمایشگاه ساخت و گالن گالن در قالب واکسن ایدز یا سایر واکسن ها و داروها به کشورهای افریقایی فرستادند و میلیونها نفر را در این کشورها آلوده به ایدز کردند.

♻️مرحوم دکتر گریوز در کتاب افشاگرانه اش (کتاب: مستندات تولد آزمایشگاهی ایدز ) The Evidence of the Laboratory Birth of AIDS تمام اسناد جنایتهای بیولوژیک دولت فدرال آمریکا و بازوی داروسازی آن شرکت فایزر در اجرای پروژه نسل کشی سیاهپوستان آمریکایی و افریقایی را با تمرکز بر ویروس ایدز افشا کرد. او اسناد و مدارک فوق سری نسل کشی و قتل عام بیولوژیک میلیونها افریقایی را در کتابش آورده که چطور شرکت فایزر میلیون ها گالن ویروس ایدز را در قالب واکسن رایگان آبله، هپاتیت، آنفولانزا و فلج اطفال به مقصد آفریقا فرستاد و پس از انتشار این کتاب، محاکمه و به شکل مرموزی کشته شد. همین تهدیدها و قتل های مخفی سبب شد افشاگران موضوع دست ساز بودن کوید مثل سازندگان «مستند طراحی کوید» به صورت ناشناس و گمنام به افشاگری دست زنند.

♻️افشاگری دیگر از جنایت های بیولوژیک آمریکا که اخیرا منتشر شده، گزارش روزنامه یو اس ای تودی، از شیوع آبله میمون توسط آمریکاست. این روزنامه افشا میکند که چگونه در قالب یک به ظاهر حادثه، آمریکا ویروس ساختگی و آزمایشگاهی آبله میمون را شایع کرد. البته پیش از آن زمینه چینی ها جالب است:

♻️در مارس 2012 یک رزمایش ظاهرا بهداشتی به نام «حمله تروریستی با آبله میمون» توسط دو سازمان غیردولتی آمریکایی به نامهای «NTI» و «کنفرانس امنیتی مونیخ» که هر دو صبغه نظامی دارند، انجام شد. در این رزمایش پیشگویانه که حمله بیولوژیک به کشور تخیلی Brinia (برینیا) بود، نه تنها سناریوی آن مشخصا آبله میمون بود، بلکه زمان همه گیری آبله میمون در این سناریو در یک زمان بسیار دقیق یعنی ۱۵ مه سال ۲۰۲۲ (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) تعیین شده بود. کشورهای عضو گروه هفت شامل (آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، بریتانیا، آمریکا و کانادا) نیز رزمایش آمادگی برای شیوع ویروس آبله را برگزار کردند با این سناریو که ویروس آبله پس از گاز گرفتن توسط پلنگ شیوع یابد.

♻️بعد از آن در ۴ نوامبر ۲۰۲۱ ، «بیل گیتس» میلیاردر آمریکایی و اسپانسر شرکتهای دارویی مثل فایزر و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد: «ویروس آبله پتانسیل تبدیل شدن به یک سلاح بیولوژیکی را دارد. اگر یک بیوتروریست آبله را به ۱۰ فرودگاه بیاورد چه؟ اپیدمی‌های طبیعی و اپیدمی‌های ناشی از بیوتروریسم حتی ممکن است بدتر از آنچه امروز تجربه می‌کنیم باشد.»

♻️و 3 ماه بعد از آن، مایک اسنایدر خبرنگار روزنامه USA Today گزارش داد در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ یک دستگاه کامیون مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های آمریکا (CDC) که ۱۰۰ میمون را برای تحقیقات حمل می‌کرد، دچار حادثه شده و بر اثر آن، ۴ میمون فرار کردند. گرچه سه میمون پیدا شد اما یک میمون هرگز پیدا نشد. در نتیجه، یک زن از ایالت پنسیلوانیا به نام میشل فالون پس از تماس نزدیک با این میمون‌های فراری دچار علائم آبله میمون شد.

♻️و دو ماه بعد سازمان بهداشت جهانی روز ۲۱ ماه مه 2022 اعلام کرد ۸۰ مورد از مبتلایان به آبله میمون در ۱۱ کشور جهان شناسایی شده اند. و همچنان موضوع شیوع آبله میمون به عنوان یک خطر پنهان ادامه دارد و آینده نامشخص است.

♻️3. اما سوال نهایی این است که واقعا هدف نهایی این پاندمی های هولناک چیست؟ بجز منافع مالی و اقتصادی هنگفت، اهداف سیاسی و امنیتی پاندمی ها چیست؟ موضوعی که اخیرا باز هم خود بیل گیتس سربسته اعلام کرده: ایجاد یک ارتش جهانی برای کنترل کشورهای هدف. او میگوید: «باید یک ارتش واکنش و بسیج جهانی به همه گیری ایجاد شود، یک گروه 3000 نفری به نام GERM که قهرمانانه با تمام امکانات و اختیارات در کشوری که به اپیدمی دچار شده وارد می شود.

♻️کنترل کلیه امور آن کشور را در دست میگیرند تا بیماری نوظهور را کنترل کنند! البته این گروه فقط مختص بیماری های نوظهور نیست و هر جا تهدید فعالی وجود دارد وارد خواهند شد.»

♻️پس هدف اولیه سازمانهای ظاهرا خیریه و بهداشتی و واکسن سازی آمریکایی، نه ارتقای سلامت بشر که برعکس شیوع بیماریها و کشتار انسانهاست. شاهد این مدعا مخالفت همین بیل گیتس با دسترسی کشورهای فقیر به فرمول واکسن برای پایان همه‌گیری کرونا است. او صریحا اعلام کرد با دسترسی کشورهای جهان سوم به واکسن سازی مخالف است.

♻️اما هدف غایی و مهمترین ماموریت پشت پرده شیوع بیماری های همه گیر و پاندمی های خطرناک، نوعی تمرین و آماده سازی برای مدیریت واحد جهانی است. در این میان، نقش سازمان بهداشت جهانی آن است که به بهانه همه گیری ها، نظارت درون کشورها را در دست گیرد و گام اول مدیریت شیطانی جهان را در پوشش «مبارزات بهداشتی» بردارند.

♻️بنیادهای گیتس و راکفلر، سازمان بهداشت جهانی، سازمانهای ظاهرا بهداشتی امریکایی مثل سازمان غذا و دارو، مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا به مدیریت آنتونی فائوچی، همگی به عنوان بازوهای پنتاگون و وزارت خارجه آمریکا در طراحی و اجرای حملات بیوتروریستی با هدف قدیمی «نظم نوین جهانی» مدنظر آمریکایی ها حرکت دارند.

آنچه مهم است، هشیار کردن کشورها و خصوصا مسئولان بهداشتی وطن خودمان برای حفظ استقلال کشور (چه استقلال سیاسی چه اقتصادی چه حتی بهداشتی) و محدود کردن دامنه دخالت های سازمان بهداشت جهانی در موضوع سلامت مردم ماست. عاقبت غفلتها پشیمانی است پس هشیار باشیم و هشدار دهیم.

🖌انتهای پیام/

ش

[divider]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا