بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک

? بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک

?یکم شهریور ماه روز بزرگداشت مقام والای حکیم شیخ الرئیس ابوعلی سینا(ره) و روز پزشک را به حکیمان، طبیبان، پزشکان، فعالان طب ایرانی – اسلامی و مدافعان سلامت تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

?معمولاً اسم و مسما با هم عینیت دارند. یعنی بزرگداشت شیخ الرئیس(ره) و روز پزشک باید ماحصل بیرونی آن یک نتیجه مشخص باشد.

?آیا ما در پزشکی رایج، از گنجینه بی نظیر شیخ الرئیس در درمان و پیشگیری از بیماری های ساری و جاری در جامعه بهره می بریم؟

?از ورود ویروس منحوس کرونا به ایران تا کنون قریب به ۱۸ ماه می گذرد(۳۰ بهمن ۱۳۹۸) در این بازه ۱۸ ماهه، ۲ بار روز بزرگداشت شیخ الرئیس(ره) که در واقع روز پزشک نیز نامگذاری شده پشت سر گذاشته شده است. (۱۳۹۹/۰۶/۰۱ و ۱۴۰۰/۰۶/۰۱)
ماحصل استفاده صِرف از شیوه های درمانی غیرسینوی ( شیوه غربی) آیا چیزی جزء خستگی، درماندگی، سردرگمی، استیصال و ناامیدی بوده است؟ در این ۱۸ ماه اخیر به عینه مشاهده شده که ارمغان دیگر مکاتب درمانی غیر سینوی پیچیدگی و اسرار آمیز جلوه دادن روشهای درمان است.

نوشته های مشابه

?آیا زمان آن نرسیده که از نعمت الهی تفکر و تعقل استفاده شود و در رویه های موجود درمانی طبامروزی، از گنجینه نیاکانمان استفاده کنیم؟
ثابت شد که عوارض خطرناک واکسن های انگلیسی و آمریکایی، داروهای شیمیایی کم فایده و گاهاً بی‌فایده، توصیه به رعایت
شیوه نامه های کم بازده یا بی بازده، صرفاً بخشی از سرفصل های کتاب ویروس منحوس کروناست.
اما مکتب سینوی (طب ایرانی_اسلامی) با بهره گیری از روش‌های آزموده شده در قرون متمادی و سهل الوصول به درمان و پیشگیری این بیماری منحوس اقدام نموده است. از جمله:

1- بخور جوش شیرین
2- بادکش پشت ریه
3- حجامت عام
4- دوای امام کاظم(ع)
5- روغن حنظل
6- شربت نقره
7- سشوار داغ
8- و ده ها نمونه دیگر

?روش های مفید و طلایی هستند که به وسیله آنها، حکما و اطبای عزیز کشورمان به طور کامل به درمان و پیشگیری از این بیماری پرداخته اند.

?وجود مقالات متعدد و ثابت شده در مجامع علمی بین‌المللی مهر تایید بر روش‌های مذکور می‌باشد.

?جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران مجدداً این روز بزرگ را به طبیبان و پزشکان عزیز تبریک عرض نموده و بر اساس وظیفه شرعی، انقلابی و قانونی خویش از همه پزشکان و کادر درمان، مسئولین فعلی و آینده درخواست می‌نماید، از تجربیات و روش های درمانی و پیشگیرانه طب ایرانی – اسلامی در کنار سایر روش های طب نوین استفاده نمایند تا از این بلا به سلامتی عبور کنیم. قابل ذکر است که طبق توصیه های سازمان بهداشت جهانی باید در سیاست های درمانی کشورها در کنار طب نوین از طب نیاکان خود در درمان و پیشگیری یاری جسته شود.

?اشاره باید کرد که مطالب مذکور فقط در حوزه سلامت انسان مطرح است، اما علائم و شواهد حاکی است که همین رویه های غلط و مشکلات در حوزه کشاورزی و دامپروری نیز فاجعه ها به بار آورده است.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
01/06/1400

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران
دبیرکل
حکیم دکتر حسین روازاده

?? برگرفته از سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

 

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا