بیانیه روز قدس سال ۱۳۹۸ جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

روز قدس، روز به رخ کشیدن اقتدار معنوی اراده های مسلمانان جهان در مقابل جنایتکاران طاغوت پرست برای خرد کردن هیمنه پوشالین شیطان بزرگ و صهیونیزم است که طبق فرمایش رهبر فرزانه انقلاب، امروز جنگ، جنگ اراده ها و عزم های راسخ است و خدای متعال علیرغم تلاش دشمنان، ما را از آنچه خودمان هم آرزو داشتیم قویتر کرده است و ایران در منتهای قدرت و قوت هر جایی که احتیاج باشد در مقابله با کفر و استکبار کمکش را به آنجا می کشد. همانگونه که در سوریه و عراق و یمن دشمن را در باتلاق شکست غوطه ور نموده است و با دقیق ترین عملیاتهای نظامی در منطقه، طاغوتهایی که برای امتیاز گرفتن از ترسوها، عربده جنگ می کشند را ساکت و سر جای خود نشاند و عاملی شد که دستهای پنهان جنایتکاران حامی تروریست آشکار شود.
از برکت استمرار حق طلبانه راهپیمایی روز قدس بود که جریان مقاومت توانست سلاح خویش را از سنگ به موشک ارتقاء دهد، بطوری که صهیونیست ها ادامه این روند را با نابودی کامل خویش مقارن می دانند.
مهمترین مسأله دنیای اسلام، امروز فلسطین بوده و کلید غلبه بر دشمنان اسلام حل مسأله فلسطین است، چون دشمن آنجا را غصب و تبدیل به پایگاهی برای اخلال در امنیت کشورهای منطقه نموده است. برای مبارزه با این غده سرطانی همه کشورهای اسلامی باید روحیه مقابله با صهیونیزم اشغالگر را در خود ایجاد و تقویت نمایند و اقتضای این بیداری، داشتن روحیه برادری و محبت بین همه مسلمانان است. کسانی که بر خلاف دستورات قرآن دشمنان خدا و اسلام و مسلمین را به دوستی می گیرند، دشمنان حقیقی اسلام در درون جامعه اسلامی هستند.
جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران، در آستانه روز جهانی قدس، جنایات صهیونیست ها و حامیان غربی و عربی آنان در نسل کشی مسلمانان را محکوم و با پیروی از فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی، در روز جمعه آخر ماه رمضان همگام با مردم روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و از آحاد مردم غیرتمند دعوت می نماید تا با حضور خود، لزره بر اندام آمریکا و اسرائیل انداخته و موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین و محور مقاومت شوند.

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران
دبیرکل
دکتر حسین روازاده

[box type=”note”] برگرفته شده از: سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران    [/box]

بیانیه روز قدس سال ۱۳۹۸

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا