بیانیه روز قدس سال 1396 جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / بیانیه روز قدس سال ۱۳۹۶ جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران
بیانیه روز قدس سال ۱۳۹۶ جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

بیانیه روز قدس سال ۱۳۹۶ جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

چند سحر مانده بود تا سپیده دم روز قدس که موشک های ساخت دستان توانمند فرزندان خلف خمینی کبیر (ره) بنیانگذار هوشمند روز قدس، خواب نیمه شب غاصبان قدس شریف را به کابوسی مداوم تبدیل کرد. به اذن خدا دیروز عصای موسی نیل را شکافت و امروز موشک های برد متوسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیرالزور در همسایگی تل آویو را. و امروز به همت و برکت خروش
بی بدیل مسلمانان روزه دار در روز قدس، ما یک سال دیگر به نابودی اسرائیل نزدیکتر شدیم. فاصله تل آویو دومین شهر پر جمعیت صهیونست ها تا نزدیک ترین سایت موشکی سپاه اسلام که محل آن را آشکار نموده اند، کمتر از ۱۱۰۰ کیلومتر و در تیررس موشک شهاب ۳، سجیل و قدر است.

انتقام مقتدرانه از دشمنان جان و امنیت مردم ایران توسط نیروهای مسلح ایران به اشاره امام خامنه ای، خط پایان و بطلانی بود بر وادادگی برخی دوستان ترسو و خوش خیالی اربابان خارجی شان که دل به این سست عنصران سپرده اند.

جریان نفوذی واداده که در سال های اخیر با امضاء ننگین سند ۲۰۳۰ ، در خیال خام معامله عزت و هویت یک ملت علوی به ازای منافع شخصی خود و فرزندان خارج نشینشان هستند، باید بدانند که شیعیان حیدر کرار که خدا حرارت شهادت حسین بن علی (ع) را تا قیامت در دلشان افروخته است، تمام حرکات سخیف و دون پایه آنان را رصد می کند و منتظر اذن و اشاره ولی امر و امام خویش است که آن هم اذن آتش به اختیار برای افسران جنگ نرم در همین رمضان صادر شد.

درست در همان روزی که سنای آمریکا با هزاران تشریفات بی ارزش تحریم های بسیار شدید و گسترده علیه صنایع موشکی ایران را تصویب کرد، فرزندان ملت ایران در یک عملیات نظامی بسیار دقیق و آرام خط بطلان بر روی همه این تحریم های مصوب کشیدند و به آمریکا و متحدانش یادآوری کردند که فاصله عربستان با ایران و فاصله پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه کمتر از فاصله ایران تا کشور سوریه است.

ما اعضای جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران حمایت همه جانبه خود از آرمان قدس عزیز اعلام نموده و مراتب تشکر خود را از زحمات شبانه روزی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بابت تأمین امنیت کامل و انتقام از تروریست های تکفیری و ارباب های آمریکایی، صهیونیستی و سعودی آنان اعلام می نماییم و از مسئولین محترم قوای سه گانه خواستاریم که هوشیارتر از قبل پیگیر عمل به منویات رهبر مقتدر و هوشمند انقلاب اسلامی و در عرصه های مختلف اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی باشند و عمل به ابعاد مختلف سیاست های اقتصاد مقاومتی، تکیه بر اصالت و توان فرهنگ و آموزه های دینی و بومی مردم و ابلاغ رسمی لغو سند ننگین ۲۰۳۰ و تقویت توان نظامی و انتظامی کشور را سرلوحه برنامه های آتی خود قرار دهند.

خبر مندرج در خبرگزاری تسنیم را در لینک زیر:

دعوت احزاب و گروه‌های سیاسی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

روز قدس

روز قدس

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *