بیانیه با بیست و هفت امضاء اساتید طب ایرانی اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

از ابتدای شروع کرونا پزشکان متخصص و محقق در طب ایرانی اسلامی بارها در سخنان خود به ضرورت توجه به ظرفیتهای این طب در کنترل بیماری تاکید کردند ولی چون گوش شنوایی ندیدند شروع به آموزش و انتقال تجارب خود به مردم نمودند که نتایج خیلی خوبی هم داشته است.
مردم در پیامهای خود ضمن تایید موثر بودن این درمانها و تشکر از اطباء سنتی بارها انتقاد کرده اند که چرا این پزشکان با هم متحد نمی شوند تا یکصدا نهادینه شدن طب سنتی و اسلامی را در درمان کرونا از وزارت بهداشت مطالبه کنند.

در پاسخ به این خواسته به حق مردم ما طی روزها و ساعات متعدد مذاکره و تبادل نظر، بیانیه ای مشترک تهیه کرده و ماه گذشته برای مسئولین ذیربط شامل دفتر مقام معظم رهبری، روسای قوه قضائیه و مجلس، وزیر اطلاعات، رئیس سازمان بازرسی، رئیس پدافند غیر عامل، رئیس فراکسیون طب سنتی مجلس ارسال نمودیم و اکنون متن آن را برای اطلاع عموم نیز منتشر می کنیم تا مردم بدانند که ما در راه مطالبه عمومی آنان هم صدا شده ایم و این همدلی و وحدت ان شاءالله می تواند نویدبخش اتفاقات خوبی در آینده باشد.

متن بیانیه را با بیست و هفت امضاء اساتید طب ایرانی اسلامی به صورت عکس نوشته ملاحظه می کنید.

از تمامی خبرگزاریها، سایتها، کانالها و ادمین های پیج های طب ایرانی اسلامی و عموم‌ مردم دغدغه مند خواهشمندیم متن بیانیه را منتشر کنند.

متن کامل این بیانیه:

**جهت مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر لطفا بر روی آن کلیک کنید…

[divider]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا