بیوتروریسم و تهدیدهای نوین علیه مسلمانان – بخش سوم (بخش پایانی)

ادامه مصاحبه به عمل آمده از جناب پروفسور دکترعلی کرمی استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقه ا… (عج)

 طیّ سال های اخیر، شاهد انتقال داروها و مواد غذایی اهدایی دولت های غربی به کشورهای جنگ زده، مانند «عراق»، «یمن» و «ایران» و «افغانستان» و … بوده ایم؛ داروهایی که گاه گفته می شود حامل موادّ عقیم کننده یا بیماری زا بوده اند. اولاً آیا این گونه اخباردرست و قابل اعتمادند؟ ثانیاً اگر بله، آیا می توانیم آنها را در زمرۀ جنگ های بیولوژیک به شمار بیاوریم؟

در این گونه مسائل لازم استما علمی و مستند صحبت کنیم. در این عرصه، شایعات برای ما معضلی شده است. روزانه دربارۀ اعتبار و صحت شایعات مختلف از من نظر می خواهند. احتمالاً این روزها، شایعۀ دربارۀ نحوۀ ورود چای به ایران و مطالب بی اساس آن شنیده باشید. یا شایعه دربارۀ سرقت ژن ایرانی ها از طریق گرفتن بزاق که برای به حاشیه کشاندن خبر واقعی، آن را در جامعه پخش کردند. یک گروه تحقیقاتی به سرپرستی یک استاد امریکایی و چند پزشک ایرانی در دانشگاه «استنفورد آمریکا» یکی دو سال قبل با پشتوانۀ یک انجمن صهیونیستی پروژۀ ژنوم ایرانیان را انجام دادند. الآن کل ژنوم ایرانی ها نزد امریکایی ها و صهیونیستهاست. عرصۀ بیولوژیک هم همین قدر شایعه خیز است.

این مطلب را بالقوه قبول دارم و احساس ناشی از سی سال کار و پیگیری و رصد اخبار در این عرصه، مرا به جایی رسانده است که با قاطعیت می گویم این اتفاقات قطعاً رخ می دهند؛ اما همۀ اخباری که گفته می شود، مستند نیست؛ از جمله آخرین اخبار معتبر در این باره، این بود که اعلام کردند اخیراٌ داعش محموله ای کفش به آوارگان سوری در مرز «ترکیه» اهدا کرده است. هر کس این کفش ها را می پوشید، دچار یک بیماری پوستی شدید می شد.

استفادۀ داعش از کفش های مرگ آلوده به مواد سمی که بین پناهندگان سوری در مرز ترکیه به عنوان کمک های بشردوستانه توزیع شده ولی چنین زخم هایی را ایجاد کرده است.

انواع کارهایی را که الآن دشمنان ما به بهانۀ کمک های بشردوستانه می کنند. می توانم اینطور فهرست کنم: عقیم کردن، ایجاد سرطان، ایجاد بیماری در سال های آینده، ریشه کن کردن فلسطینی ها. حتی بالاتر از این موارد الآن جنگ به عرصۀ مولکول ها و ژنتیک وارد شده است. رژیم اسرائیل 15 سال است که روی ژن شیعیان و فلسطینی ها کار می کند. همچنین پروژۀ عظیمی را «پنتاگون»، چهار سال است که در دستور کار خود وارد کرده است. این را حتماً اطلاع رسانی کنید: پروژه Fun Vax. در اینترنت بخش هایی از این پروژۀ محرمانه را می توانید پیدا کنید. قرار است عامل بیولوژیکی ای ساخته شود که روی دین و ایمان مردم اثر بگذارد و به تعبیری حسّ بنیادگرایی را از آنها بگیرد؛ به عبارتی افراد نسبت به ایمان و روحیۀ انقلابی واکسینه شوند. آنها می خواهند بنیادگرایی را از ریشه، از بین ببرند. از نظر نورولوژیست ها می شود. این ویروس از طریق هوا وارد بدن و سپس وارد مغز شده و سیستم دوپامینی مغز را به هم می ریزد. می گویند ما نباید با ایران وارد جنگ بشویم، باید خود ملّت را علیه نظام برانگیزیم. آنها معتقدند حداقل 40% مردم را می توان از این طریق تغییر داد.

بنده حاصل نتایج تجربیاتم را در کتابی منتشر کرده ام که علاقه مندان می توانند با مطالعۀ آن، درک بهتری از چهرۀ این تهدید داشته باشند.

پروژۀ فان وکس یا واکسن ضد بنیادگرایی که به نظر برخی طرح وزارت دفاع آمریکاست که از سال 2005 م. شروع شده و هدف آن تولید ویروسی سنتز شده است که از طریق سیستم تنفسی وارد شده و با تکثیر در بدن افراد مسلمان بنیادگرا و ایجاد تغییراتی در هورمون هی مغزی و رفتار و کنش فرد، سبب کاهش نیاز به گرایش های دینی شده و در نهایت، فرد را به بی دینی و سستی ایمان مبتلا می کند؛ البته تردیدهایی در مورد کارایی چنین روش بیولوژیکی وجود دارد؛ زیرا اینکه رفتار یک انسان چقدر تحت تأثیر وراثت است، بحثی چالشی و ادامه دار است و از بین این رفتارها، ایمان مذهبی که فرآیندی بسیار پیچیده است، چقدر تحت تأثیر ژن ها و بیولوژی انسان است، مورد بحث می باشد؛ ولی به اعتقاد دانشمندان دیگر، نقش بیولوژی در رفتار و ایمان وجود دارد و این طرح در صورت رفع مشکلات و معایب می تواند کارآیی داشته باشد. به هر حال لازم است این موضوع در کشور ما توسط دانشمندان علوم تجربی، متخصصان مغز و اعصاب، روانشناسان و دانشمندان حوزۀ علوم انسانی، به دقت مورد بررسی قرار گیرد؛ زیرا از نوع تهدیدات فرضی نسل نوین قلمداد می شود.

آمریکایی ها دو جلد کتاب جالب منتشر کرده اند که کاش حوزۀ علمیۀ ما روی اینها کار می کرد. بالاخره باید موضعی رسمی و معتبر دربارۀ این دست مطالب داشته باشیم: «زبان خدا» که دربارۀ بیولوژی مولکولی است، نویسندۀ کتاب فرانسیس کالین برای خودش غولی در ژنتیک به شمار می آید. او در این کتاب مدعی است که ایمان و معنویت به ژنتیک افراد بستگی دارد.

کتاب زبان خدا نوشتۀ فرانسیس کالین از دانشمندان بزرگ پروژۀ ژنوم جهانی که در مورد فطری بودن دین و نقش ژنتیک در آن می باشد.

کتاب بعدی که صدای نژادپرست ها را در آمریکا درآورده که بحث هایی مانند فطری بودن ایمان با این کتاب ثابت شده است: کتاب «ژن خدا، چگونه ایمان به ژن ها پیوند داده می شود؟» اثر دن.اچ.هامر می باشد. این کتاب بر اساس تجزیه و تحلیل ژن مسیحیان و کافران نوشته شده است.

کتاب ژن خدا نوشتۀ دن هامر استاد دانشگاه و متخصص ژنتیک مولکولی در آمریکا می باشد. او معتقد است که اعتقادات دینی منشأ بیولوژیک هم دارد، مطالعۀ این کتاب را به محققان حوزه های علوم انسانی توصیه می کنم.

// کتاب پدافند غیرعامل و تهدیدات بیولوژیک به عنوان مرجعی جهت شناخت و مقابله با این تهدید است.//

 

برگرفته شده از: مجله موعود شهریور و مهر ماه 1394 شماره 175 و 176 

 

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

    1. باسلام و احترام
      اگر مادر نوزاد تغذیه سالم و مورد تایید دارند و از شیر خود به نوزاد می دهد و با رشد نوزاد، تغذیه سالم و مورد تایید به ایشان بدهند، با انجام حجامتهای توصیه شده در زمان های مناسب، سیستم ایمنی بدن نوزاد قوی خواهد شد.
      گروه مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا