ترس کادرهای درمان از در اولویت قرار گرفتن برای تزریق واکسن کرونا

پیام جالب پزشکان در کانال تلگرامی:
این سوال مطرح شده که چرا باید آنها در اولویت دریافت واکسن کرونا باشند؟ اگر دریافت واکسن باعث عوارض شدیدی شود، چه بلایی بر سر کادرهای درمان در ایام کرونا خواهد آمد؟

نکته:
به نظر می رسد برخی از پزشکان از قرار گرفتن در لیست اولیه دریافت واکسن کرونا وحشت دارند و نکته اساسی این است که انتظار دارند ابتدا واکسن بر روی عده ای دیگر از اقشار مردم تست شود و در صورت عدم وجود عارضه خاصی، آنها نیز واکسن کرونا را دریافت کنند.

چرا حتی کسانی که مردم را ترغیب به زدن واکسن کرونا می کنند، خود از آن وحشت دارند؟ چرا مردم باید موش آزمایشگاهی واکسن خارجی کرونا شوند؟

پیشنهاد می کنیم، ابتدا مسئولان وزارت بهداشت و واردکنندگان آن، به ویژه سرکار خانم دکتر مینو محرز؛ از مشوقان اجباری کردن واکسن برای مردم، واکسن را دریافت کنند.

[divider]

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام.خود جناب رئیس جمهور هم گزینه مناسبی هستن(در کنار اون خانم،که معلوم نیست چطور وارد وزرات کشور شد،با تفکرات بشدت رادیکالی و افراطی و ضدیت بادین که دارن).ایشون هم ازمایش کنند.بسیار عالیست.!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا