آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / توصیه بهداشتی: درمان انزال زودرس
توصیه بهداشتی: درمان انزال زودرس
درمان زودانزالی

توصیه بهداشتی: درمان انزال زودرس

برخی از افراد از انزال زودرس یا زود انزالی در حین عمل مقاربت، رنج می برند و این مشکل باعث سردی در روابط زناشویی آنان گردیده است که نسخه ذیل جهت درمان مشکل این افراد توصیه می گردد:

 با توجه به مزاج فرد انزال زودرس می تواند به دلیل غلبه سردی یا غلبه گرمی باشد که با مراجعه به قسمت مزاج شناسی می توانید علت آن را پیدا کنید.
برای انزال به علت گرمی مواد زیر توصیه می شود:
با آب تقریباً سرد استحمام نمایید، آب انار، تخم کاهو و برگ کاهو، شیر خشت با آب هندوانه، دوغ محلی تازه، آش تمبر هندی، سماق، آبغوره، سوپ جو، آلبالو، هلو، ریواس، عرق کاسنی، تمبرهندی، دم کرده گشنیز، شربت عناب و خرفه نافع است.
برای انزال به علت سردی مواد زیر توصیه می شود:
خوردن کندر، انزروت، اسپند، کره به همراه عسل نافع است.

۳ نظر

  1. خانم راشکی از زاهدان

    طرح جدید سایت بسیار زیبا وعالی است..
    و هم چنین مطالب سایت هم خیلی خوب است وعالی دسته بندی شده.

    خداقوت..

  2. سلام خدا قوت انشا ا… خدا بهتون خیر بده من با رعایت رژیم دکتر روازاده حدود ۱۰ تا مریضی که سالها باهاشون درگیر بودم در مدت ۴ ماه خوب شد و دکترهای طب شیمیایی نتونستن کمکی بهم کنن الان همه جا تبلیغ روش شما رو میکنم و خیلیها رو با این روش اشنا کردم و همشون راضین.کاش جناب روازاده یه برنامه برای سفر به شیراز داشتن تا ما هم از نزدیک خدمتشون میرسیدیم واقعا مثل اینه که گمشدم رو بعد سالها پیدا کردم افسوس میخورم که چرا زودتر با شما اشنا نشدم

  3. واقعا خسته نباشبد آقای دکتر میدونم شما خیلی دشمن دارید به کارتون ادامه بدیدخدا باشماست بزار هرکی میخاد کارشکنی بکنه دست مریضاد

نظر دهید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید. *