توصیه یکی از علمای یهود به پزشکان یهودی - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / توصیه یکی از علمای یهود به پزشکان یهودی
توصیه یکی از علمای یهود به پزشکان یهودی

توصیه یکی از علمای یهود به پزشکان یهودی

‍ موسی ابن میمون از بزرگترین علماء یهود است، یهودیان درباره او معتقدند، علم بین دو موسی جمع شد موسی ابن عمران و موسی ابن میمون! از او آثار بسیاری بر جای مانده است، وی در شرح وظایف طبیبان یهود می نویسد:

«ما نباید موجب مرگ کسانى شویم که با آنان در جنگ نیستیم، اما اگر آنان در معرض جنگ قرار داشته باشند نجاتشان ممنوع است، یک پزشک یهودى حق ندارد یک غیر یهودى را مداوا کند و اگر مجبور به چنین کارى باشد، حتما در ازاى کار خود مزد دریافت کند.»

با وجود این، حالا بنگرید که چند درصد از رفرنس رشته های پزشکی متعلق به یهود است و چه میزان از داروهای مصرفی در جهان، تولید شرکت های دارو سازی صهیونیسم است!!

با این هم پیشرفت ظاهری علت افزایش بیماریهای مزمن چیست؟!!

کد مطلب:۹۶۰۵۱۷۰۸

یک نظر

  1. باسلام
    اگراطباء یهودی اکنون هم ملتزم به این مطلب باشند نتیجه می توان گرفت که داعش و داعشی یهودی وصهیونیست بودند که در خبرها آمده بود :نماینده سابق رهبری در سوریه گفت: امروز مجروحان تکفیری در بیمارستان‌های صحرایی اسرائیل رایگان درمان می‌شوند!
    http://www.fardanews.com/fa/news/529430/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B5%D8%AD%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *