جنگ بیولوژیک بعدی و دشمنان جنی؟!

جنگ بیولوژیک بعدی و دشمنان جنی؟!

پنتاگونِ نه تنها وجود دشمنان شبحی و جنی را می پذیرد بلکه برای مقابله با آنها برنامه ریزی میکند! وا عجبا! حال اگر ما ایرانیها بگوییم خودشان برای ساخت و ایجاد آنها طرح و برنامه می ریزند به توهم توطئه متهم می شویم!

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمّد عبدالهی، کارشناس رسانه در یادداشتی با اشاره به بیانات نوروزی رهبر انقلاب مبنی بر جنگ دشمنان جنی و انسی علیه ملت ایران به ذکر نمونه هایی از باور غربی ها به اجنه پرداخته است.

متن کامل این یادداشت را در ادامه می خوانید:

رهبر انقلاب در سخنرانی نوروزی خود با توجه به شدت گرفتن دشمنی های استکبار و احتمال جنگ بیولوژیک ویروس کرونا، به موضوع اتحاد دشمنان انسی و جنی در مبارزه با پیامبران اشاره داشتند. ایشان فرمودند: «هم دشمنان جنّی، هم دشمنان انسی وجود دارند و اینها به هم کمک هم می کنند؛ سیستم‌های اطّلاعاتیِ خیلی از کشورها علیه ما با همدیگر همکاری می کنند».

اشاره ای که به شدت جنجالی شد و یک بار دیگر جنگ انبیا خصوصا حضرت سلیمان با لشکر اجنه و شیاطین و جنگ آخرالزمان را به خاطرها آورد. البته در این میان بعضی از غربگرایان و براندازان با طعنه خود را به بی خبری زدند و جمهوری اسلامی را متهم به خلق دشمن و آن هم دشمنان تخیلی و توهمی کردند و آن را به استهزا گرفتند.

اما در خود غرب، به دشمنان جنی چگونه نگاه می شود؟ اصلا غربی ها موجودی به نام جن یا اشباح و.. را باور دارند؟ بدان می خندند یا از آن می ترسند؟ اصلا از آنها فیلمی ساخته اند؟ کتابی نوشته اند؟ سازمان های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و اروپا چه نسبتی با این موجودات دارند؟ و..

شاید باورش سخت باشد اما حدود نیم قرن است که سینمای غرب خصوصا هالیوود بیش از سیصد فیلم با ژانر یا ساب ژانر زامبی Zombie Horror  یا خون آشام ها و ارواح خبیث و.. خلق کرده و ساخت فیلم، بازی، رمان و مدیای زامبی محور به ویژه از سال 2001 به این سو با شتاب در حال حرکت است. تولیداتی در ژانر وحشت، به شدت ترسناک، و حتی در تلفیق با ژانر کمدی و عاشقانه و..

اما در خود غرب، به دشمنان جنی چگونه نگاه می شود؟ اصلا غربی ها موجودی به نام جن یا اشباح و.. را باور دارند؟ شاید باورش سخت باشد اما حدود نیم قرن است که سینمای غرب خصوصا هالیوود بیش از سیصد فیلم با ژانر یا ساب ژانر زامبی Zombie Horror  یا خون آشام ها و ارواح خبیث و.. خلق کرده است.

زامبی ها معروف ترین تهدیدات تخیلی یا غیرانسی هستند که در دهه اخیر فیلم های هالیوود به عنوان یکی از مهمترین تهدیدات علیه آمریکا معرفی می شوند. زامبی ها در این فیلم ها، موجودات غیرانسان یا انسان هایی هستند که به دلایل نامعلوم، تبدیل به موجودات وحشی، خون آشام و ترسناکی می شوند که تلاش می کنند دیگر انسانها را بکشند و تبدیل به زامبی نمایند. با حمله ور شدن یا گاز گرفتن و تزریق بزاق خود و..

 زامبی ها، خون آشام ها و هیولاهای غول پیکر در اکثر فیلم های هالیوودی، یا  اشباح و ارواح خبیث و اجنه و شیاطین هستند و یا هیولاهای بیولوژیکی که در اثر یک بیماری ویروسی وایرال می شوند.

زامبی لند، برف مرده، زامبی سفید، شب مردگان زنده، روز مردگان، سرزمین مردگان، ویرموود: جاده مردگان، درمان شده، احیاگر، رزیدنت اویل، خاطرات مردگان، بازگشت مردگان زنده، آسیب، برداشتی از مردگان، شبی که جهان را می‌خورد، پانتی‌پول، آر ئی سی، شان می‌میرد، قطار بوسان، ۲۸ روز بعد، 28 هفته بعد، طلوع مردگان، سریال The Walking Dead  تنها چند مورد از معروفترین فیلم های زامبی هستند.

بعضی از این فیلمها مثل شب ستاره دنباله‌دار (Night of the Comet) با شبیه سازی جنگ آخرالزمان طبق متون یهودی و مسیحی و حتی مسلمان ساخته شده اند چنانکه در این فیلم، در نتیجه برخورد یک ستاره دنباله‌دار با زمین، (طارق) اکثر انسان‌ها از بین میروند و معدود انسان‌های باقیمانده به زامبی‌هایی انسان‌خوار تبدیل شده و خیابان‌ها به شهر ارواح می‌مانند و..

پروپاگاندا برای زامبی تا جایی پیش رفته که 12 اکتبر روز جهانی زامبی نامگذاری شده و در آمریکا و بسیاری از کشورهای اروپایی در این روز مردم با شکل و شمایل زامبی‌ ها کارناوال خیابانی زامبی(Zombie walk)  به راه می اندازند.

نکته هولناک دیگر آن است که از سال 2001 به بعد زامبی ها و ضدقهرمان های ترسناک با مفاهیمی چون آخرالزمان، پایان دنیا، اسلام، تروریسم، دیوار حائل و.. در فیلم های مختلف گره خورده اند؛ در کاراکترهای مسلمان و اسلامی ظاهر می شوند و آمریکایی های موبور سمبل انسانیت و شجاعت و..  به جنگ آنها می روند! به هم رسیدن دو جریان زامبی هراسی و اسلام هراسی.

معروفترین فیلم زامبی با تم اسلام هراسی، فیلم “جنگ جهانی زد” است که با بودجه هنگفت 190 یا 260 میلیون دلاری پرخرج ترین فیلم تاریخ سینمای زامبی است که مسلمانان (فلسطینیها) زامبی می شوند از دیوار (ندبه) بالا می روند تا انسانها (صهیونیستها)ی آن طرف دیوار را بکشند و آمریکایی موبور (برد پیت) به نجات آنها می آید. به راستی چرا 6 کمپانی سرمایه گذار این فیلم یعنی  Plan B Entertainment، Apparatus Productions، GK Films، Hemisphere Media Capital، Latina Pictures و Paramount Picturesحاضر می شوند چنین مبلغ هنگفتی برای یک فیلم خرج کنند تا دو کلیدواژه زامبی و اسلام در کنار هم بنشینند؟ تلفیق زامبی با مسلمان به عنوان دو دشمن ترسناک بشریت (نه فقط غرب)، چه برایند رسانه ای و ذهنی و سیاسی برای سرمایه گذاران هالیوود و تئوریسین های سازمان سیا دارد که بابت آن حاضرند چنین هزینه هنگفتی بپردازند؟!

درست در همین نقطه باید از غربگرایانی که از «دشمنان جنی» به پوزخند افتاده اند پرسید، ایران، دشمن دشمن میکند یا آمریکا و اروپا؟ ایران دشمنان خیالی می سازد و با آنها میجنگد یا مستکبران عالم؟! وچرا سینمای غرب برای فیلم هایی با موضوع دشمنان جنی این همه هزینه می کند؟!

درست در همین نقطه باید از غربگرایانی که از «دشمنان جنی» به پوزخند افتاده اند پرسید، ایران، دشمن دشمن میکند یا آمریکا و اروپا؟ ایران دشمنان خیالی می سازد و با آنها میجنگد یا مستکبران عالم؟! وچرا سینمای غرب برای فیلم هایی با موضوع دشمنان جنی این همه هزینه می کند؟

فیلم بعدی که در آن مسلمانان صراحتا زامبی می شوند فیلم آمریکایی  «Osombie»ترکیب دو واژه  «Osame + Zombie» درباره اسامه بن لادن است که جنازه به آب افتاده اش از دریا ظهور میکند و ارتشی از زامبی های مسلمان برپا می کند که الله اکبرگویان به دنبال خوردن گوشت دیگر انسانها و انتقال ویروس خود به آنها هستند!

 تجربه جنگ ها و توطئه های سیاسی غربی ها نشان می دهد آنها ابتدا با فیلم و رسانه، به آماده سازی ذهنی می پردازند و سپس در میدان واقعی جنایت های خود را پیاده سازی می کنند. حال ببینیم سازمان های سیاسی و اطلاعاتی و امنیتی غرب، خود را چگونه برای خلق زامبی ها مهیا کرده اند.

ابتدا در سال 2014 اسنادی توسط مجله فارین پالیسی[۱] منتشر شد که بیان می کند پنتاگون در حال برنامه ریزی در برابر حمله احتمالی زامبی‌ها ست! بله! پنتاگون دارد خود را آماده می کند برای چیزی که به فرموده غربگرایان وطنی صرفا یک توهم و تخیل است! برای یک دشمن خیالی! که هیچکس نمی داند چگونه و چه کسی قرار است آنها را به وجود آورد؟! اجنه از فضا و سیاره دیگری بیاورند؟! از یک ویروس بیاورند؟ خودبخود و خلق الساعه بیاورند؟! و..

اولین جمله ای که در این مستندات با نام رمز  CONOP 8888  نوشته شده این است که «این نقشه به هیچ‌ وجه جنبه شوخی و طنز ندارد» و در آن زامبی ها به انواع مختلف زامبی‌ هسته‌ای، زامبی‌فضایی، زامبی شیطانی، زامبی‌ گیاه‌خوار، زامبی مرغی و … در گروه‌های مختلف دسته‌بندی شده‌اند! مثلا زامبی‌های مرغی به این شکل توصیف شده اند: کشاورزان مکمل‌های غذایی شیمیایی به مرغ‌های پیری که توانایی تخم‌گذاری را از دست داده‌اند، می‌دهند تا به کمک این مواد بتوانند تخم‌گذاری کنند. این مرغ‌ها ممکن است در اثر مصرف این مواد شیمیایی به زامبی تبدیل شوند!

روزنامه «واشنگتن پست» نیز نوشت: «پنتاگون» قصد دارد تا خود را برای مقابله با «مردگان متحرک» (زامبی ها) در آخر الزمان و برای نجات و حفظ بشریت، آماده کند.

پنتاگونِ نه تنها وجود دشمنان شبحی و جنی را می پذیرد بلکه برای مقابله با آنها برنامه ریزی میکند! وا عجبا! حال اگر ما ایرانیها بگوییم خودشان برای ساخت و ایجاد آنها طرح و برنامه می ریزند به توهم توطئه متهم می شویم!

پنتاگونِ نه تنها وجود دشمنان شبحی و جنی را می پذیرد بلکه برای مقابله با آنها برنامه ریزی میکند! وا عجبا! حال اگر ما ایرانیها بگوییم خودشان برای ساخت و ایجاد آنها طرح و برنامه می ریزند به توهم توطئه متهم می شویم!

اما چه کسانی قرار است یک جنگ هالیوودی را به یک جنگ واقعی تبدیل کنند؟ و این اشباح ترسناک را به جان انسانها بیندازند؟

 در سال 2017 فیزیکدانان بریتانیایی در نشریه Journal of Physics Special Topicsاعلام کردند که ویروس همه گیر زامبی را ساخته اند. ویروسی که در صورت بروز آن، نسل انسان طی صد روز از بین می رود. طبق فرضیه آنان در صورت گازگرفته شدن توسط فرد حامل ویروس زامبی، این ویروس منتقل می شود و پس از گذشت صد روز بر روی زمین 190 میلیون زامبی زندگی خواهند کرد. زامبی ها پس از 20 روز از گرسنگی و تشنگی از بین می روند و می میرند.[۲]

جنگ بیولوژیک بعدی، از خلال رجزخوانی های هالیوود و اخبار درز کرده سرویس های اطلاعاتی و امنیتی غربی، یک جنگ بیولوژیک اعصاب و روان، جنگی با تبدیل انسانها به زامبی و هیولاهای جنی، خواهد بود و همانطور که پنتاگون و سرویس های ضدبشری غربی در حال ساخت و پرداخت آن هستند، بر ماست که برای مقابله با آن زمینه سازی کنیم.

روایات دینی بیان می کنند که در جنگ آخرالزمان، گناهکاران آسیب پذیرترین قشر هستند و شراره های آتش فتنه آخرالزمان بر آنها زودتر رخنه می کند. چه از جهت اعتقادی و چه از جهت امنیتی و سیاسی و پزشکی برای مبارزه با توطئه های آخرالزمانی لشکر شیطان خود را مهیا کنیم. به قول پنتاگون: «این نقشه به هیچ‌ وجه جنبه شوخی و طنز ندارد»!

[۱] https://foreignpolicy.com/2014/05/13/exclusive-the-pentagon-has-a-plan-to-stop-the-zombie-apocalypse-seriously/

[۲] https://ir.sputniknews.com/world/201701042115788/

برگرفته از جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا