جوابیه حکیم دکتر روازاده به هجمه سازمان نظام پزشکی علیه ایشان

حکیم دکتر حسین روازاده در پاسخ به اقدام غير قانونی و خلاف عرف سازمان نظام پزشکی در انتشار حکم درون صنفی، پاسخی را برای تنویر افکار عمومی و دوستداران طب ایرانی – اسلامی به شرح ذیل صادر کرد:

?بار دیگر ما شاهد رفتارهای مشعشع از سوی کسانی هستیم که به جای اینکه در خدمت پزشکان باشند، علیه آنها فعالیت می کنند و خود را به صورت غیر قانونی جای قاضی نشانده و حکم صادر می کنند. کما فی السابق، این سازمان دست از دشمنی با بنده برنداشته و تمام توانش را به کار بسته تا در مسير سالیان طولانی خدمت به مردم کشورم و طب ایرانی – اسلامی، مانع ایجاد کند.

?سازمان نظام پزشکی حکم یک اتحادیه را دارد که موظف است به پزشکان خدمات رسانی کند و اگر اختلاف یا دعوایی بین پزشکان و سازمان روی دهد، مسأله درون صنفی است و اگر حقیقت هم داشته باشد، نباید در رسانه ها منتشر شود. هرگاه قوه قضاییه از تعطیلی مطب اینجانب؛ حکیم دکتر حسین روازاده بحثی به میان آورد، قانونی و لازم الإجرا است.

?سازمان نظام پزشکی حق تعطیل نمودن هيچ مطبی را ندارد و با انتشار حکم خلاف، خطای قانونی انجام داده است. این سازمان به دروغ درباره موضوعی که قوه قضاییه هیچ دستوری پیرامون آن صادر نکرده، اقدام غیر قانونی انجام داده و حتی اگر قوه قضاییه نيز حکم داده باشد که نداده است! به منظور صيانت از آبروی هم صنفان سازمانی خود، نمی بایست موضوع را رسانه ای کند. این سازمان، هم خلاف قانونی انجام داده و هم کار غیر اخلاقی مرتكب شده است.

?این نیت و این حرکت کثیف از طرف کسانی است که چوب فعالیت های تشکیلات قدرتمند احیای سلامت، جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران و کنفرانس بین المللی طب ایرانی – اسلامی را خورده و هلاک شده اند. بهتر است بدانند ما کار خود را در ترویج و تثبیت گفتمان طب ایرانی – اسلامی و اصلاح سبک زندگی انجام داده ایم و هرگز اجازه نمي دهيم نفوذی ها، سبک زندگی غربی را بر مردم تحمیل کنند.

?به دوستانمان که شاید نگرانی در آنها ایجاد شده باشد، اطلاع می دهیم که این حرکت های مزوّرانه آبی بر آتش دل آنها نخواهد ریخت و برای ما نیز هیچ اهمیتی ندارد و با عزمی راسخ تر از هميشه به پیش خواهیم رفت و هیچ پاسخی به این بی ادبان نمی دهیم. ما به هيچ عنوان سیستمی را که کپی غرب بوده و كوركورانه دستورات سازمان بهداشت جهانی را اجرا می کند، نمی پذيريم.

?از برخی رسانه ها نیز خواهشمندیم با انتشار احکام واهی سازمان نظام پزشكی عليه اينجانب، کار غیراخلاقی انجام ندهند. بنده اعلام می نمايم که در طول سال، دهها حکم محرومیت علیه پزشکان توسط این سازمان صادر می شود ولی هیچ کدام از آنها در رسانه ها منتشر نمی شود.

?این عمل غير اخلاقی از طرف سازماني صورت گرفته است که هیچ کار مؤثري برای مردم و جامعه پزشکی انجام نمی دهد و اين امر قابل اثبات است. چرا تنها در مورد اینجانب اين اقدامات خائنانه را انجام داده و آرزوی خیالی خود را رسانه ای می کند؟ اگر لازم باشد بنده فهرست افراد زیادی را می توانم در اختیار شما قرار دهم که محرومیت واقعی دارند ولی هرگز نامی از آنها در رسانه ها نیست. البته دلیل دشمنی و کینه توزی آنها را می دانم، سازمانی که هنوز کراواتی های طاغوتی در آن نقش آفريني می کنند و در غیاب ما می گویند. بسياری از هم صنفی های ما در جامعه پزشکی، به صورت آتش به اختیار عمل می کنند. این آتش ها همگی از گور دکتر … بلند می شود که خود حاکی از تنفر ایشان به اطبای انقلابی است. جالب است این سازمان خودش اتهام وارد می کند، خودش محاکمه می کند و خودش هم حکم صادر می کند!

?ما هیچ اهمیتی به این هجویات و خزعبلات نداده و نمی دهیم. سازمان نظام پزشکی به تشکلی سیاسی و جناحی علیه پزشکان انقلابی و مردمی تبدیل شده و هرازگاهی شاهد سنگ اندازی آنها در مسیر پیشرفت جامعه پزشکی هستیم. آنها از چارچوب وظایف سازمانی خود خارج شده اند و همانند یک حزب سیاسی با گفتمان غربگرایی رفتار می کنند. انشاالله مانند انتخابات حماسی و پرشکوه 28 خرداد که منجر به پایان دولت غربگرا شد، این سازمان نیز در آینده ای نزدیک پوست اندازی خواهد کرد. سازمان نظام پزشکی، پاسخ اين بداخلاقی ها و سوء رفتار ها را در زمان انتخابات درون صنفی جامعه پزشکی دریافت خواهد کرد و براي ايفاي نقش خود در تحقق اهداف انقلابی و نظام جمهوری اسلامی، از وجود نیروهای نفوذی و ناکارآمد و سیاسی پاکسازی می شود.

✍? و من الله توفیق
حکیم دکتر حسین روازاده

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا