خواص سنجد

فوايد شگفت انگيز و مؤثر پودر سنجد در درمان آرتروز و پوكي استخوان

بهترین خواص سنجد،‌ رفع کمبود ویتامین C بدن است و خوردن آن، ‌از ورود عفونت به بدن پیشگیری میکند.و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی می‌ باشد.به خاطر وجود ویتامین K در سنجد، دفع کننده سموم معده و روده می‌باشد. همچنین سرشار از فیبر و منبع غنی از کلسیم است و برای افرادی که دچار پوکی استخوان هستند، بسیار مفید است و استخوان‌های افراد را محکم میکند و دستگاه گوارش را تقویت میکند و برای سردردهایی که علامت مشخصی ندارند، بسیار موثر است .

لطفا برای تمام عزیزانتان این مطلب را به اشتراک بذارید یا آموزش دهید .
بخصوص برای افراد مسن که با یک زمین خوردن ساده ممكن است دچار شکستگی استخوان شوند.

بهترین حالت مصرف  پودر سنجد:

تعدادی سنجد تازه را به همراه پوست و گوشت و هسته آن بوسیله آسیاب برقی بصورت پودر در بیاورید. یک تا سه قاشق غذا خوری از پودر را داخل یک لیوان شیر تازه  و طبيعي (گاو) بریزید و به وسله یک قاشق غذا خوری عسل آن را شیرین کنید و به عنوان یک وعده غذایی یا یک میان وعده میل کنید. این ترکیب در درمان پوکی استخوان و درد مفاصل مخصوصا زانو درد معجزه میکند، برای درمان سریعتر هر روز صبح نیم ساعت قبل ناشتا به مدت 30 روز نوش جان کنید، تا معجزه آن را ببینید.

امیدوارم مطلب فوق دریچه ای دیگر از سلامتی را به روی شما بگشاید و دروازه ای از بیماریها را ببندد.

گردآوری: علي حسنخاني محقق و پژوهشگر در عرصه طب سنتي

سنجد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا