دیکلوفناک نخورید

دیکلوفناک نخورید !❌

▫️نتایج تازه‌ترین بررسی‌های محققان دانمارکی نشان می‌دهد، مصرف مسکن «دیکلوفناک» به مدت 30 روز حتی در دوز خیلی کم، خطر سکته قلبی را تا 50 درصد افزایش میدهد.

+ دیکلوفناک ‌میتواند باعث تجمع پلاکت‌ها و لخته شدن خون شود؛ در نتیجه لخته شدن خون تنگی شریان‌ها به وجود می‌آید و باعث بالا رفتن فشار خون و نیز ایست قلبی در افراد خواهد شد

کدمطلب:‍98022204


دیکلوفناک نخورید

بیشتر بخوانید:  دیکلوفناک و حوادث قلبی- عروقی عمده
برچسب ها

‫۲ نظرها

  1. باسلام و احترام
   هرگونه استفاده از این داروی شیمیایی مضر می باشد.
   برای سردرد میگرنی نیز تدابیر مربوطه وجود دارد
   می توان با رعایت بسیاری از موارد مانند تنظیم خواب در طول هفته و حتی روزهای تعطیل، داشتن خواب خوب و کافی در شب و انجام ورزش‌های سبک به طور منظم مانند پیاده‌روی باعث کاهش و حتی جلوگیری از بروز میگرن شد.
   خوردن صبحانه، میان وعده و شام به طور منظم حتی به مقدار کم باعث کاهش علایم میگرن می‌شود و حذف هر کدام از آنها نه تنها می‌تواند به دستگاه گوارش آسیب وارد کند بلکه باعث بروز و تشدید نشانه‌های میگرن می‌شود.
   خوردن غذاهای مانده، مواد افزودنی مضر، فست فود، کاکائو، سیر، پیاز، فلفل، غذاهای چرب و انواع ترشی‌ها جزو موادی هستند که میگرن را تشدید می‌کنند.
   اگر درد از پیشانی شروع می شود این میگرن گرم است که انجام سه مرحله حجامت عام هر ماه و سپس بعد از دو هفته از آخرین حجامت، یک مرحله حجامت سر با دستور پزشک نافع است.
   گروه مدیریت سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا
بستن