رفع دردهاي عضلاني و اسكلتي ناشي از ضربه - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / رفع دردهای عضلانی و اسکلتی ناشی از ضربه
رفع دردهای عضلانی و اسکلتی ناشی از ضربه
بیماری‌های مفاصل و استخوان

رفع دردهای عضلانی و اسکلتی ناشی از ضربه

عنوان:رفع دردهای عضلانی و اسکلتی ناشی از ضربهسن:۳۵ سال
جنسیت:مرد

پرسش:

یکسال قبل در یک مسابقه فوتبال  ضربه ای به سمت چپ بالای قفسه سینم خورد که البته با دست بود از اون به بعد بالای قلبم و درست همون جایی که ضربه خورده بود شروع به درد گرفتن کرد و تا امروز که یکسال گذشته و با انجام آزمایشهای زیادی که نتیجه همه سالم بودن بود و هیچ مشکلی وجود نداشت از نوار قلب تا عکس و کلاً همه آزمایشها ولی همچنان جایی آن ضربه در بالای قلبم  درد می‌کند نمی‌دانم با این درد که می‌گویند هیچ اشکالی هم نیست باید چیکار کنم خواهش می‌کنم کمکم کنید.

پاسخ:

  • اگر بررسی‌های قلبی طبیعی بوده و صرفاً درد ناحیه استخوان‌های قفسه سینه است. باید معاینه شود و عکس‌های گرفته شده نیز دیده شود. در صورتی که ضایعه استخوانی به وجود نیامده است. بایستی با پاکسازی عامل بیماری زا از محل درد، سلامت را به آن برگردانیم.
  • باید معاینه و نوع ماده بیماری‌زا که معمولاً بلغم یا سودا همراه با کمی صفراست شناسایی شود سپس ماده مورد نظر با خوردن داروها و احیاناً خون‌گیری به روش فصد و یا زالو درمانی مشکل حل می‌شود.
  • مصرف خوراکی و مالیدنی مومیایی بسیار کمک کننده است. منتها باید مومیایی را از افراد مطمئن خریداری کنید چرا که انواع تقلبی آن زیاد است. هر روز به اندازه یک نخود آنرا میل کنید و کمی از آنرا ( اگر به شکل بلوری است ) با روغن حیوانی حرارت داده به موضع درد بمالید.

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *