زالزالک داروی معجزه گر قلب

?نکته های شنیدنی?
 زالزالک داروی معجزه گر قلب
 ♦این گیاه هدیه اعجاب انگیز طبیعت به بشر است که دارای اثر تقویت کننده بسیار با ارزشی برای سیستم قلبی عروقی در بین گیاهان می‌باشد.
 البته گیاهان قوی تر از این گیاه نیز وجود دارد، ولی هیچکدام از آنها قدرت تقویت کنندگی و ترمیم زالزالک را ندارند.
 دکتر فلنی الینگوود متخصص آمریکایی گیاه ‌درمانی گفته است که زالزالک از هر داروی مؤثر و مفید شناخته شده دیگر، که در حال حاضر برای درمان بیماری قلب وجود دارد بهتر است؛ زیرا سایر داروها در بهترین حالت تسکین دهنده و آرام بخش هستند و اما زالزالک تنها گیاه دارویی است که بیماری را درمان می کند.
 ▫زالزالک، امروزه بسیار مورد توجه است و در طب جایگاه مشخص و کاملاً ویژه‌ای دارد؛ زیرا علاوه بر تقویت قلب، فاقد عوارض سوء جانبی می باشد. مکانیسم عمل و طرز تأثیرش کاملاً مؤثر، مشخص و بارز است و نسبت به فرآورده ها و داروهای سنتتیک مشابه دارای قیمت بسیار ارزان تری است.
 اجزا و مواد مؤثر شیمیایی موجود در این گیاه دارویی کاملاً شناخته شده‌اند و مشخص شده که دارای مقادیر زیادی فلاوون و فلاونوئید است که در درمان سیستم قلبی عروقی، اهمیت بسیار زیادی دارد .
این داروی معجزه‌آسای قلب، علاوه بر تمامی این مزایا فاقد گلیوزیدهای کاردیاک نیز است.

منبع: نسخه های گیاهی برای افراد بالا ۵۰، پروفسور هافمن، صفحه ۹۲ 

کدمطلب: ‌971229  3PC


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا