نابود کردن سلول های سرطانی پروستات اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / نابود کردن سلول های سرطانی پروستات
نابود کردن سلول های سرطانی پروستات

نابود کردن سلول های سرطانی پروستات

کشف غیرمترقبه نابودکردن سلول های سرطانی پروستات بصورت طبیعی(با ترکیب سه میوه وگیاه)

تحقیق شگفت انگیزجدیدی در نشریه پری سیژن آنکولوژیPrecision Oncology ثابت کرده است که ترکیب سه ماده مغزی که بنیان گیاهی دارند سلول های سرطانی پروستات را نابودو منهدم می نماید. عنوان این پژوهش که بوسیله آقای استفانو تی زیانی Stefano Tiziani محقق دانشگاه تگزاس University of Texas رهبری شده است«درمان ترکیبی با مواد مرکب طبیعی درسرطان پروستات از رشد تومور یا توده پروستات جلوگیری می کند و منجر به نوسانات اساسی درمتابولیسم یا سوخت وسازسلول سرطانی می شود.» می باشد.
همانطورکه درگزارش دانشگاه تگزاس(UT) تشریح شده است، این کشف غیر منتظره به فرد اجازه می دهد با غذای اصلی اش موجبات مرگ از طریق گرسنگی سرطان پروستات را فراهم آورد.
این سه ماده طبیعی چه چیزی هستند؟ آنها عبارتند از:
–  اسید اِرسولیک Ursolic acid(اسیدی که از پوست میوه بدست می آید) از پوست سیب
–  کَرکیومِن curcumin از زردچوبه
–  رِس ورات رُل Resveratrol از انگور قرمز
اکثر مطالعات، تنها یک ماده را مورد آزمایش قرار می دهند در حالیکه این نشریه از کشف ترکیب مخصوصی (ترکیب فوق الاشاره) که تومور های سرطانی پروستات را تحلیل می برد،خبرداده است.
در مقاله دانشگاه تگزاس (UT)چگونگی اثرگذاری بر یکدیگر مواد شیمیایی که بنیان گیاهی دارند نیزتشریح شده است. ترکیب اسید اِرسولیک Ursolic acid با کَرکیومِن یا رِس ورات رُل نمی گذاردسلول های سرطانی چیزی(آن چیزگلوتامین می باشد) راکه برای رشد نیاز دارند، بخورند. مسدودکردن راه جذب موادغذایی که مورد نیاز سلول های سرطانی است، با موادمغزی که دررژیم غذایی معمولی انسان هست یک راه تمیز و شسته و رفته ای است. مقاله اصلی به شرح ذیل می باشد:
Prostate cancer breakthrough: Combination of three plant-based nutrients found to MELT AWAY prostate cancer cells
Friday, June 30, 2017 by: Mike Adams
(تکمله مترجم – سیب وزردچوبه درتمام فصول سال وجود دارند، درصورت فقدان انگورقرمز می توان از مویز [انگورقرمز یا سیاه خشک شده ، بی هسته یا با هسته فرقی نمی کند، گرچه باهسته اش مفید تر است]استفاده نمود.
دستورالعمل ساخت معجون معجزه گر بالا – یک تا دو عدد سیب متوسط راانتخاب می کنیم، بعدازدورریختن هسته و چوب انتهایی آنها، سیب خورد شده را در داخل مخلوط کن می ریزیم. یک قاشق مرباخوری زردچوبه به آن می افزاییم. به اندازه یک فنجان انگور قرمز یا دو قاشق سوپخوری مویز به آنها اضافه می کنیم. یک لیوان آب هم به درون مخلوط کن می ریزیم. با روشن کردن مخلوط کن و هم زدن خوب آن، محلول جان بخش شما آماده است.

مترجم : تقی طاهری آبکنار

کد مطلب: ۹۶۰۵۰۸۲۰

پروستات

 

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *