نابود کردن سلول های سرطانی پروستات

کشف غیرمترقبه نابودکردن سلول های سرطانی پروستات بصورت طبیعی(با ترکیب سه میوه وگیاه)

تحقیق شگفت انگیزجدیدی در نشریه پری سیژن آنکولوژیPrecision Oncology ثابت کرده است که ترکیب سه ماده مغزی که بنیان گیاهی دارند سلول های سرطانی پروستات را نابودو منهدم می نماید. عنوان این پژوهش که بوسیله آقای استفانو تی زیانی Stefano Tiziani محقق دانشگاه تگزاس University of Texas رهبری شده است«درمان ترکیبی با مواد مرکب طبیعی درسرطان پروستات از رشد تومور یا توده پروستات جلوگیری می کند و منجر به نوسانات اساسی درمتابولیسم یا سوخت وسازسلول سرطانی می شود.» می باشد.
همانطورکه درگزارش دانشگاه تگزاس(UT) تشریح شده است، این کشف غیر منتظره به فرد اجازه می دهد با غذای اصلی اش موجبات مرگ از طریق گرسنگی سرطان پروستات را فراهم آورد.
این سه ماده طبیعی چه چیزی هستند؟ آنها عبارتند از:
–  اسید اِرسولیک Ursolic acid(اسیدی که از پوست میوه بدست می آید) از پوست سیب
–  کَرکیومِن curcumin از زردچوبه
–  رِس ورات رُل Resveratrol از انگور قرمز
اکثر مطالعات، تنها یک ماده را مورد آزمایش قرار می دهند در حالیکه این نشریه از کشف ترکیب مخصوصی (ترکیب فوق الاشاره) که تومور های سرطانی پروستات را تحلیل می برد،خبرداده است.
در مقاله دانشگاه تگزاس (UT)چگونگی اثرگذاری بر یکدیگر مواد شیمیایی که بنیان گیاهی دارند نیزتشریح شده است. ترکیب اسید اِرسولیک Ursolic acid با کَرکیومِن یا رِس ورات رُل نمی گذاردسلول های سرطانی چیزی(آن چیزگلوتامین می باشد) راکه برای رشد نیاز دارند، بخورند. مسدودکردن راه جذب موادغذایی که مورد نیاز سلول های سرطانی است، با موادمغزی که دررژیم غذایی معمولی انسان هست یک راه تمیز و شسته و رفته ای است. مقاله اصلی به شرح ذیل می باشد:
Prostate cancer breakthrough: Combination of three plant-based nutrients found to MELT AWAY prostate cancer cells
Friday, June 30, 2017 by: Mike Adams
(تکمله مترجم – سیب وزردچوبه درتمام فصول سال وجود دارند، درصورت فقدان انگورقرمز می توان از مویز [انگورقرمز یا سیاه خشک شده ، بی هسته یا با هسته فرقی نمی کند، گرچه باهسته اش مفید تر است]استفاده نمود.
دستورالعمل ساخت معجون معجزه گر بالا – یک تا دو عدد سیب متوسط راانتخاب می کنیم، بعدازدورریختن هسته و چوب انتهایی آنها، سیب خورد شده را در داخل مخلوط کن می ریزیم. یک قاشق مرباخوری زردچوبه به آن می افزاییم. به اندازه یک فنجان انگور قرمز یا دو قاشق سوپخوری مویز به آنها اضافه می کنیم. یک لیوان آب هم به درون مخلوط کن می ریزیم. با روشن کردن مخلوط کن و هم زدن خوب آن، محلول جان بخش شما آماده است.

مترجم : تقی طاهری آبکنار

کد مطلب: 96050820

پروستات

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا