سید مصطفی میرسلیم: دولت نباید مانع تولیدکنندگان شود/ باید بگونه ای تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / سید مصطفی میرسلیم: دولت نباید مانع تولیدکنندگان شود/ باید بگونه ای تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند
سید مصطفی میرسلیم: دولت نباید مانع تولیدکنندگان شود/ باید بگونه ای تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند

سید مصطفی میرسلیم: دولت نباید مانع تولیدکنندگان شود/ باید بگونه ای تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند

سیدمصطفی میرسلیم صبح روز دوشنبه با سفر به استان قم ضمن بازدید از مجتمع صنعتی شکوهیه در جمع کارگران این مجتمع حضور یافت.

وی در این بازدید ضمن تبریک ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و همچنین فرارسیدن روزکارگر، اظهارکرد: امسال روز چهارم شعبان با روز کارگر مقارن شده است. حضرت عباس(ع) کاری بر مبنای ایمان، تقوا،عشق، وفاداری، صمیمیت و عقل انجام داد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما امروز چیزی برای پیشرفت کم نداریم و اگر مشکلی در حوزه اقتصاد و تولید پیدا کردیم بخاطر نبود مدیریت است.

میرسلیم تاکید کرد: دولت وقتی جایی سرمایه گذاری شده است و استعدادهایی مشغول فعالیت هستند نباید مانعی برای آن ایجاد کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: امروز معنا ندارد مهندس و کارگر مهاجرت کند و به پیشرفت صنایع خارجی ها کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: قابلیت ها و امکانات خدادادی ما اصلا قابل مقایسه با کشورهای اطرافمان نیست. ما درکشورمان نیروی انسانی خوبی داریم ولی متاسفانه شاهد این هستیم که کالای ترکیه ای از مرز بازرگان وارد کشور میشود؛ این جز سومدیریت چیزی دیگری نیست.

میرسلیم با بیان اینکه ما باید بگونه تولید و صنایع را مدیریت کنیم که هیچ تحریمی نتواند ما را تهدید کند، افزود: ما میتوانیم با مدیدیرت صحیح، هم نیاز داخلی را تامین کنیم و هم صادرات داشته باشیم.

وی اظهار کرد: ما نیازمند آمریکا نیستیم زیرا آنها باید قدر ما را بدانند. امروز ایرانیان به صلح و امنیت جهانی کمک زیادی می کنند.

ایشان با اشاره ضرورت موضوع کیفیت در تولید،‌ گفت: ما ضمن کمیت کار و تولید باید به کیفیت هم توجه کنیم زیرا در این شرایط دررقابت با سایر کشورها کم می آوریم. ما باید نسبت به کیفیت تولید تعصب داشته باشیم چراکه رتبه جهانی ما به کیفیت مربوط است.

میرسلیم تاکید کرد: ارزش انسان به کار و کیفیتی است که انجام میدهد بنابراین اگر شما کارگران کارتان را قربه الی الله انجام دهید عین عبادت و نماز برای شما حساب میشود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه پیشنهادات کارگران می تواند به کیفیت تولید کمک کند، گفت:در این شرایط کارخانه ای زنده و پیشرو خواهیم داشت چراکه فکر زنده باعث پیشرفت خواهد شد و سطح کیفیت و بهره وری افزایش خواهد یافت.

میرسلیم

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *