در ضعف و امراض کلیه اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / در ضعف و امراض کلیه
در ضعف و امراض کلیه

در ضعف و امراض کلیه

در ضعف و امراض کلیه
یکی از جمله چیزهایی که در ضعف و کلیه لاغری کلیه و تمام بی‌نظمی‌های ادرار و امراض کلیه موثر است، دواءالکلیه است که از فرط خوبی و شدت تاثیرش، این نام را بر آن گذاشته اند. این دعوا بسیار مبارک است.
و آن این است که باید پنج سیر (هر سیر معادل ۷۵‌گرم است) ترنجبین را از چوب و خاشاک پاک کنید و آن را به‌طور دقت در ظروف چینی با آب و پارچه تمیزی قرار داده، آن را صاف کنید و بگذارید در جائی که دست نخورد و یکی دو ساعت به حال خود باشد سپس که قسمت زلال و صاف و ترنجبین در بالا قرار گرفت و شن و خاک های ترنجبین ته‌نشین گردید و به طور آرامی که ظرف تکان نخورد آن را در ظرفی دیگر کنید و بریزید که از خاک‌های ته ظرف‌ اولی چیزی داخل آنها نشود و هم اینکه قسمت اول آماده شد باید ۲۰ سیر شیر تازه دوشیده گاو را آماده کنید و شروع کنید به جوش دادن ترنجبین های صاف شده و به تدریج از این شیر روی آن بریزید و به تدریج جوش بدهید تا حدی که به قوام آید یعنی مانند عسل شود و بعد آنها را از روی حرارت بردارید و بریزید در ظرف دیگری که از خاک و غبار و تصرفات پشه و مگس و جانوران هوایی کاملاً حفظ باشد و بعد صبح به صبح معادل یک مثقال از آن میل کنید که بسیار چیز مبارکی است و حتی می‌توان گفت کسانی که مبتلا به ضعف کبد و کم نوری چشم و ضعف و کم خوابی هستند هرگاه از این شربت میل نمایند به حال آنها نیز مفید خواهد بود.

منبع: دقائق‌العلاج

گردآوری: یکی از حامیان احیای سلامت

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *