طی انتشار بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران اعلام شد: حمایت از نامزدی آیت الله رئیسی و لیست های شورای وحدت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا و سایت خبری تهران نیوز:

? طی انتشار بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران اعلام شد: حمایت از نامزدی آیت الله رئیسی و لیست های شورای وحدت

?? جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران طی انتشار بیانیه ای از حمایت نامزدی آیت الله رئیسی و لیست های شورای وحدت خبر داد.

?? به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران طی انتشار بیانیه ای از حمایت نامزدی آیت الله رئیسی و لیست های شورای وحدت خبر داد.

✍? متن این بیانیه به شرح زیر است:

??بسمه تعالی
روز جمعه 28 خردادماه 1400، روزی است که با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها صفحهای دیگر در تاریخ معاصر ایران رقم خواهد خورد و مردم به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی با مشارکت حداکثری در پای صندوقهای رای، انتخابات دشمن شکنی رقم خواهند زد:«خداوند ان‌شاءالله برای ملّت ایران خیر مقدّر کند، و این انتخابات را برای ملّت مبارک قرار بدهد و جزو انتخابات‌های دشمن‌شکن قرار بدهد ان‌شاءالله.»(بیانات 14 خرداد 1400)

??انتخاب درست و آگاهانه از سوی مردم انقلابی ایران، روی دیگر مشارکت حداکثری است و همانگونه که امام عظیمالشان بارها توصیه فرمودند که «نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.»

??هشت سال دولت تدبیر و امید ثابت کرد که یک انتخاب بد، مشکلات عدیدهای بر سر معیشت و اقتصاد کشور میآورد و کشور را نه هشت سال بلکه سالها به عقب میراند. زندگی تمامی اقشار کشور تحتالشعاع انتخاب کسانی قرار گرفت که منافع حزبی و شخصی را ارجح بر منافع ملی قرار دادند. زندگی های بسیاری در این هشت سال نابود شد و مدیریت اجرایی آلوده، کشور را به چاه ناکارآمدی فرو برد.

??مردم آگاه و شریف ایران، بسیاری از شما از وضعیت موجود ناراضی هستید و برخلاف تبلیغات شبکه های برانداز، «رای ندادن» چاره کار نیست. برعکس «رای ندادن» خود نوعی پاداش به دولتمردان کنونی است که تفکر کارآمدان و دلسوزان با رای گسترده و دشمن کور کن به پیروزی نرسد و راه برای فشارهای این جماعت و البته دشمنان قسم خورده ما باز باشد. انتخاب درست با حمایت حداکثری، دولت مقتدری را تشکیل خواهد داد که علاوه بر بازگرداندن عزت و آبرو به زندگی مردم و بهبود شرایط معیشتی و اقتصادی، دشمنان ملت را ناامید خواهد ساخت.

??انتخاب آگاهانه رئیس جمهور و گزینههای شوراهای شهر و روستا، آغاز قرن جدید را همزمان با جهش در عملیاتی کردن گام دوم انقلاب در تمدن سازی اسلامی خواهد ساخت و ایران را به یک کشور مرفه و قوی تبدیل خواهد کرد. دولت جوان حزب اللهی و انقلابی، خون جدیدی را در رگ های اجرایی کشور جاری خواهد ساخت تا مردم زندگی در سایه تمدن نوین اسلامی را تجربه کنند.

??جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران، ضمن دعوت از اقشار مختلف کشور برای حضور دشمن شکن در پای صندوق های رای، اعلام می دارد که از کاندیداتوری حضرت آیت الله ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری و لیست شورای وحدت در شورای شهر تهران حمایت خواهد کرد. به امید ایران قوی، ایران مرفه، ایران بی نظیر. ان شاالله

?? جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

✍? دبیرکل حکیم دکتر حسین روازاده

برگرفته از سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد هوشمند سایت به شما
بستن
دکمه بازگشت به بالا