عملیات سری آمریکا تولید و گسترش ویروس «ابولا»در آفریقا

یک روزنامه معروف لیبریایی در گزارشی با استناد به تحقیقات علمی یک پروفسور با نام «سیرل برودریک» از نقش آمریکا در تولید و تکثیر ویروس کشنده ابولا در آفریقا پرده برداشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنام  «دیلی آبزرور»،  بزرگ‌ترین روزنامه کشور لیبریا در غرب آفریقا با انتشار اسناد علمی، آمریکا را سازنده و منتشر دهنده ویروس ابولا معرفی کرد و نوشت: آمریکا با سلسله عملیات های مخفی خود در آفریقا و با اسم رمز «تفاهم نامه 200» ایجاد و گسترش ویروس مهلک ابولا را در دستور کار خود قرار داد.
این روزنامه در مقاله ای به قلم پروفسور «سیرل برودریک» افشا کرد: «ویروس کشنده ابولا یکی از ارگانیزم های اصلاح شده ژنتیکی است *(GMO) که به عنوان  اسلحه‌ای بیولوژِیکی توسط شرکتی صنعتی– نظامی در آمریکا ساخته شده است.»
نویسنده مقاله در ادامه با طرح این سوال که «آیا ظهور بیماری ها و ویروس هایی از جمله ابولا و ایدز اتفاقی است یا با قصد و تفکر قبلی صورت گرفته است؟» نوشت: تولید‌کننده انحصاری این نوع اسلحه‌های بیولوژیکی در آمریکا، مشخصا وظیفه کنترل و آزمایش ویروس ها و واکسن‌های مربوط به آن‌را در قاره آفریقا بر عهده دارد.
پروفسور سیرل برودریک با تاکید بر اینکه تمام آزمایش های مخفی انجام شده توسط این شرکت آمریکایی در کشورهای آفریقایی انجام می شود تصریح کرد: «این موضوع را حتی می‌توان در کتاب «منطقه حساس» به قلم «هورویتز» در سال 1998 نیز مشاهده کرد که شرکت های صنعتی – نظامی و پزشکی آمریکا چطور با همکاری برخی کشورهای آفریقا از جمله آفریقای جنوبی، عملیات های مخفی بیولوژیک خود را برای صیانت از اطلاعات امنیت ملی آمریکا و با هدف کاهش نسل و جمعیت در آفریقا با اسم رمز تفاهم نامه 200 آغاز کردند.
وی با اشاره به افزایش فروش این کتاب واقعی و وحشتناک در آمریکا نوشت: نویسنده کتاب «منطقه حساس»  تمام تلاش خود را کرده تا فقط از حقایق استفاده کند. «هورویتز» در این کتاب افشا می‌کند که بیولوژیست های مخفی آمریکا، بیماری و ویروس مهلک ابولا را برای اولین بار در زئیر (کنگو) تست کرده و پس از آن بود که این کشور را به گسترش دهنده ویروس‌های بیولوژیکی خود تبدیل می کنند.
پروفسور سیرل برودریک در این مقاله علمی آورده است: پایگاه های زیادی در آفریقا به خصوص در غرب آفریقا تاسیس شده اند تا برای مبارزه با بیماری های نوظهور از جمله ابولا، واکسن یا راه درمانی را ارائه کنند که همگی آنها زیر نظر آمریکایی ها و سازمان های وابسته به آن فعالیت می کنند.
نویسنده مقاله روزنامه دیلی آبزرور بزرگ‌ترین روزنامه کشور لیبریا در پایان از رهبران آفریقا می‌خواهد تا علیه این جنگ‌های بیولوژیکی و ستمگری‌ها به پا خیزند و نگذارند تا مردم آفریقا، به عنوان موش آزمایشگاهی برای رسیدن به اهداف کثیف غرب مورد سوء استفاده قرار گیرند.
پیش از این نیز گزارش های متعددی در رسانه ها منتشر شده بود که برخی از بیماری های کشنده را  شرکت های آمریکایی ایجاد و پس از  انتشار این بیماری  واکسن و داروی آن توسط این شرکت ها تولید و روانه بازار می شد و از این طریق آمریکا میلیون ها دلار سود می کرد.

*********************************************************************

*پی نوشت موسسه پژوهشی درمانی احیای طب جامع ایرانیان:

دستکاری ژنتیکی یا به قولی اصلاحات ژنتیکی همگی به ایجاد مضراتی جبران ناپذیر منجر می شوند. مثلا درخت هایی که با نام درخت اسرائیلی، سیب اسرائیلی، گاو اسرائیلی و … حتی اخیرا سبزیجات و گیاهان دارویی اصلاح شده نیز دچار این دستکاری ژنتیکی شده اند. مثلا گیاه نعناع دارای خواص دارویی بسیار است در حالی که نعناع فلفلی دستکاری ژنتیکی شده وبسیار مضر می باشد. در دستکاری های ژنتیکی ظاهر حفظ ولی در باطن هیچکدام از خواص محصول سالم یافت نمی شود. در اصطلاح محصول نهایی اصلاح (دستکاری) ژنتیک شده گرگی است در لباس میش.

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

 1. با سلام و احترام خدمت شما

  از همه مطالب مفیدی که در سایت درج می فرمایید تشکر میکنم اما برای اینکه بتوانیم حرف هایی که زده می شود با قاطعیت پشت آنها ایستاد خوب است که ما با دلیل جلو برویم. در این قسمت شما درج کرده اید که نعناع فلفلی چون درستکاری ژنتیکی شده است مضر می باشد آیا مقالات در این زمینه یا سایت هایی که در این زمینه باشد و یا اینکه مستنداتی که خود شما بدست آورده اید در این زمینه دارید که در سایت یا به صورت شخصی برای بنده بفرستید که ما در این زمینه اطلاعات بیشتری را  بدست آوریم.

  با تشکر سلامت و تندرست باشید

 2. حقیقتا آمریکا به گفته امام راحل(ره) شیطان بزرگ است و تروریست بالذات
  هرچه بر سنم و تجربیاتم افزوده می شود بهتر و بیشتر بیانات امام(ره) و رهبر عزیزمان را درک می کنم
  حقیقتا آمریکا خود شیطان است و انسانها را دارد به ورطه نابودی می شکاند ولی افسوس که عده زیادی از مردمان دنیا کوردل هستند و این مانیفیستها و بیانیه های توخالی و عوام فریب و ضدبشری آمریکا را باور می کنند و هرگز نمی خواهند بدانند که آمریکا دشمن بشریت است…
  خدایا یه حق جلالت قسم ات می دهیم امام غایب ما را هرچه زودتر به ظهورش برسان و دنیا را از این جنایات فجیع نجات بده
  درپایان از شما خادمین امام عصر(عج) کمال تشکر را دارم و از اینکه حقایق را برای مردمان روشن میکنید بی نهایت سپاسگزارم … باشد که مشمول رحمت الهی باشید.آمین
  اللهم عجل الولیک الفرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا
بستن