افزایش خطر از دست دادن شنوایی با مصرف ایبوپروفن یا استامینوفن - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / آیا میدانید که ... / افزایش خطر از دست دادن شنوایی با مصرف ایبوپروفن یا استامینوفن
افزایش خطر از دست دادن شنوایی با مصرف ایبوپروفن یا استامینوفن

افزایش خطر از دست دادن شنوایی با مصرف ایبوپروفن یا استامینوفن

زنانی که دوبار در هفته از ایبوپروفن یا استامینوفن استفاده میکنند با افزایش خطر از دست دادن شنوایی مواجه هستند، از دست دادن شنوایی در بین زنان زیر ۵۰ سال بیشتر است.

مسکن

 

 

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *