آخرین خبرها
خانه / اخبار / قدردانی حامیان احیای سلامت
قدردانی حامیان احیای سلامت

قدردانی حامیان احیای سلامت

بسم الله الرحمن الرحیم

قدردانی حامیان احیای سلامت

بحمدالله حوزه های علمیه سراسر کشور خصوصاً حوزه علمیه قم و علمای سطح اول (از جمله آیت الله علوی گرگانی و …) در حمایت از جریان رشد علمی طب اسلامی- ایرانی اقدام لازم در وقت مناسب را داشته اند و مایه دلگرمی محققان این عرصه شده اند. خداوند را برای این نعمت شاکریم و از مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور و علما و دلسوزان سپاسگزاریم.
مصداق کامل یک کلام نافذ از عالمی بصیر که در زمان مناسب بیان می شود، راه را روشن می کند و فصل خطاب منازعات می شود، این کلام آیت اله آملی لاریجانی است: “دستگاه قضایی در جایی که واقعاً جرم و تخلفی صورت گرفته و به موضوع ورود پیدا می کند، آه و ناله ها بلند می شود که قوه قضائیه مخالف آزادی بیان است. حال چگونه می توان انتظار داشت که دستگاه قضایی صرف اظهار نظر یک فرد در حوزه سلامت و در حالی که جرمی هم رخ نداده است به موضوع ورود پیدا کند و آن را مورد رسیدگی قرار دهد؟”
باید خدا را به خاطر نعمت وجود چنین علمای دقیق و بصیر شکر کرد و برای سلامت و طول عمرشان دعا کرد.
ما دست اندرکاران مجموعه احیای سلامت و حامیان تغذیه سالم، مراتب تقدیر و تشکر خود از موضعگیری عادلانه و روشنگرانه شان درباره اظهارات ناشایست و غیر کارشناسانه بومی که مبنای سخنرانی وزیر و مدیر کل طب سنتی و سخنگوی وزارت محترم بهداشت قرار گرفته است را اعلام می نماییم. لذا شایسته است آن مقامات شامخ وزارت بهداشت که بر پایه رأی مردم عالم و فهیم کشور رأی اعتماد در جهت حفظ و پاسداری حقوق خود گرفته اند، در این مقطع حساس نیز مردم را جاهل و نادان خطاب نکرده ادای دین اعتماد مردم را بنمایند. امروزه تحریف سخنرانی های شخصیت های صاحب ناقد در عرصه های مختلف سیاسی، مذهبی و سلامت یک روش ناجوانمردانه، سخیف و البته بی اثر است. ساختن کلیپهای سانسور و تقطیع شده به یک روش کاملاً نخ نما و غیرقابل استناد تبدیل شده است که مردم با هر سطح از سواد و اطلاعات نیز، دیگر اعتمادی به این کلیپ ها نداشته و بیشتر جنبه سرگرمی و خنده برای مردم پیدا کرده است. حال در چنین شرایطی که فرد اول تصمیم¬گیرنده در حوزه سلامت کشور بر اساس یک کلیپ ساختگی و سانسور شده در یک سخنرانی رسمی موضع گیری تند و صریحی می کند، بسی قابل تأمل و البته تأسف است.
مهمترین، مؤثرترین و بی بدیل ترین نقش در حمایت از جریان احیای طب اسلامی- ایرانی را مردم فهیم و موقعیت شناس کشور عزیزمان داشته اند. مردمی که به واسطه انتخاب درستشان، مبنی بر استفاده از آموزه های طب اسلامی- ایرانی، محکوم به جهل و نادانی می شوند؛ ما قدردان حمایتها و اقدامات روشنگرانه مردم آگاهمان هستیم و از خداوند توفیقات روز افزون، سلامت و سبک زندگی بهتر برای این ملت فهیم خواهانیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید. *