قسم نامه هر ایرانی برای انتقام خون حاج قاسم سلیمانی

این فقط حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس نبودند که تکه تکه شدند. همه ما آتش گرفتیم. قلب همه ما پاره پاره شد. ما همه با او منفجر شدیم. با علمدار انقلاب مان.

از امروز همه ما، همه ملت ایران، تمام شیعیان و مسلمانان بلکه همه آزادگان و بی‌پناهان جهان را باید خانواده شهید قلمداد کرد. از امروز ما همه با آمریکا پدرکشتگی داریم…

** اما از امروز، همه ما، این بغض در گلو و خشم در سینه هامان را برای هدف و آرمان مقدس او، جمع خواهیم کرد. برای ادامه و تکمیل راه فرمانده شهید «سپاه قدس»
برای نابودی اسرائیل و خفت و خواری آمریکا در منطقه و جهان، که آرمان بزرگ او و دیگر شهدای مقاومت بود و هست.

** در هر سنگری که هستیم
آن سنگر را به پایگاهی علیه اسرائیل و آمریکا تبدیل خواهیم کرد.
سنگر نظامی، سنگر رسانه، سنگر فرهنگی، سنگر اقتصادی و آبادانی ایران، حتی سنگر خانه و بچهداری و…
ما استراحت نخواهیم کرد… آرام نخواهیم گرفت…

* قسم به خون حاج قاسم، تا انتقام خون پاک او که همانا تحقق ماموریت اوست، این بغض فروخفته، این خشم مقدس، این آتش قلبهایمان سرد و خاموش نخواهد شد!
* قسم به او نخواهیم گذاشت هیچ نغمه شیطانی، راه ما، هدف ما و عقیده و آرمان بزرگ ما را که 1400سال خون دل خوردیم تا به ثمر نشیند، منحرف و مایوس سازد…
* قسم به سردارسلیمانی تا پرچم اسلام را بر سرتاسر جهان نزنیم، آرام نخواهیم گرفت.
* و قسم به دستی که از او جا ماند و برق انگشتریِ ولایت، که جهان را گرفت، تا آخرین نفس با ولایت خواهیم ماند… و نخواهیم گذاشت تنها و بی یاور بماند…
** ما این قسم نامه را با خون امضا می کنیم**
#انتقام_سخت
#سننتقم #hardrevenge

دکتر محمد عبدالهی

کدمطلب:Da98101501


یک دیدگاه

  1. با سلام ،
    من با اینکه شاید اعتقادات قوی مذهبی به اندازه دیگر دوستان نداشته باشم ، اما خدا را گواه میگیرم که روزی نیست که درد این غم اشک های مرا جاری نساخته باشه ، و منتظر فرمان رهبری برای انجام هر کمکی در راه انتقام خون سرباز ولایتمون حاج قاسم سلیمانی هستیم و راه او را با جان و دل دنبال خواهیم کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا