لاشخورها

? کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت فشل ترین دولت تاریخ ایران، همان کسی که مدتی پیش در پاسخ به اعتراض مردم به وضع کرونا، آنها را پفیوز خوانده بود و همان کسی که از غربالگری غیراستاندارد و در واقع صنعت قتل جنین باندهای پزشکی حمایت کرده بود و…

? بدون توجه به این که سخنگوی وزارتخانه ای است که اداره کل طب ایرانی دارد و زیر نظر آن دانشگاههای متعدد طب سنتی مشغول فعالیت هستند،

? در ایامی که خانواده مرحوم استاد موسوی در حال عزاداری درباره عزیزشان هستند، خوشحال و خرسند از سببیت احتمالی کرونا در فوت استاد، نیشخند زده است و با تکرار مکررات منسوخ و منقرض باندهای پزشکی و امثال ملک زاده درباره علم، هم به آن مرحوم توهین کرده است و هم به دانش شریف طب سنتی ایران.

⁉️ ماجرای فوت استاد سید محمد موسوی چه بود؟

? ماجرای پیچیده ای ندارد. مرد پیری که بی وقفه کار می کند و استراحت بسیار کم می کند و دچار بیماری زمینه ای دیابت و کم خونی ارثی است، چند سال قبل هم بر اثر سانحه ای بسیار ضعیف شده است،

? از بیماران خود، احتمالاً(زیرا تستی داده نشده است) کرونا می گیرد و مورد رسیدگی نسبی هم قرار می گیرد، اما در نتیجه اجبار اطرافیان به بیمارستان آورده می شود و آنجا بدون توجه به شرایط بیمار، بیهوش می گردد.

? در نتیجه بیهوشی، سببیت فوت کامل می شود و ایشان با ایست قلبی، مرحوم می گردند. پس اگر قرار است کسی بازخواست شود، در درجه اول باید پزشکی که مجوز بیهوشی داده است، بازخواست شود.

? به هر حال و همچنان که بسیاری از متخصصان عفونی و دیگر پزشکان و کادر درمان بر اثر کرونا جان دادند، احتمالاً استاد موسوی هم به سبب کرونا مرحوم شده باشد.

? اما به هر حال هر چه که باشد باید دقت شود که منظور از وجود پروتکل درمانی، این نیست که قول صد در صد به کسی برای درمان داده شود. طب سنتی دارای پروتکلهای درمانی درباره بسیاری از بیماریهای داخلی صعب العلاج است که کرونا در بین آنها چندان چیزی محسوب نمی شود.

? اما این که در مقام عمل، برای هر بیماری، هر پزشکی بتواند درمان را کاملاً محقق کند، چیزی نیست که طب سنتی ادعا کند. هیچ طبی چنین ادعایی ندارد.

? اما اگر واقعاً و به فرض محال، کیانوش جهانپور و سایر ذی نفعان باندهای صنعت پزشکی در ایران، می خواهند روند درمان موفق کرونا را در مؤسسه پیک شفا یا دیگر مؤسسات معتبر و مستقل طب سنتی بررسی کنند،

? براحتی می توانند به این مؤسسه مراجعه کنند و پرونده های بیماران را مطالعه کنند. اگر هم نه، می توانند به دروغگویی های خود و تحمیق عوام ادامه دهند.

? جهانپور و سایر مدیران وزارت بهداشت، بهتر است در پایان دوره ننگین کاری خود و با یادآوری زمانی که بیمارستانهای تحت امر آنها، دارو که هیچ، دستگاه تنفس که هیچ، حتی غذا نداشتند به کادر درمان و به بیماران بدهند و ادعا شده برخی از بیماران به دلیل ضعف در بیمارستانها جان دادند،

? با یادآوری موش آزمایشگاهی کردن ایران برای داروهای خارجی، با یادآوری ممانعت از تولید واکسن ایرانی و در نتیجه به تأخیر افتادن فرآیند تولید و بی شمار خیانت دیگر خود، سعی کنند این واپسین روزهای پر از ننگ و عار خود را در سکوت سپری کنند.

✍ @sayyedmahdinazemi
https://t.me/sayyedmahdinazemi/1696

 

 

منبع:  برگرفته از سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران    

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا