مراسم باشکوه یکصدمین سالگرد تأسیس حزب کمونیست چین با حضور ۷۵هزار نفری بدون رعایت هرگونه پروتکل و محدودیت!

?پنجشنبه یکم ژوئیه (۱۰ تیر ۱۴۰۰)؛ مراسم باشکوه یکصدمین سالگرد تأسیس حزب کمونیست چین با حضور ۷۵هزار نفری بدون رعایت هرگونه پروتکل و محدودیت!

?من نمیدونم این چینی‌ها از ویروس آلفا و بتا و دلتا و دلتاپلاس و… نمی‌ترسن؟ این زیبا نیست که ویروس هندی، همسایه‌اش را ول می‌کند و برای رقم زدن پیک پنجم و اقامه‌ی عزای حسینی در حال عزیمت به ایران است؟! به نظر شما هم یه جای داستان کرونا می‌لنگه؟ بدجورم می‌لنگه؟!

? حدود یکسالی است که شکست کرونا در چین اعلام شده و ۱.۵ میلیارد چینی بدون تکیه بر واکسن به روال عادی زندگی برگشته‌اند و حتی ۱۹میلیون توریست در مهرماه۹۹ به ووهان رفته‌اند! ناگفته نماند به تازگی واکسن هم می‌زنند اما زمان اعلام شکست کرونا، تزریق واکسنی در کار نبود!

?علت موفقیت هم چیزی است برخلاف تجویزات WHO. در یک‌سو بدون برچسب زنی و اهل تحجر خواندن، از طب بومی و سنتی خود بهره گرفتند تا جایی که تلفات را به نزدیک صفر رساندند؛ از سوی دیگر جریان کروناهراسی را کاملا خشکانده و با آن مقابله می‌کنند!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا