مرگ «سفیربهداشت هند» ۲ روز پس از تزریق تلویزیونی واکسن کرونا!

طبق گفته مقامات بهداشتی کشور هند، سفیر سلامت و یکی از بازیگران این کشور که در پخش سراسری واکسن کرونا تزریق کرده بود، دو روز بعد جان خود را از دست داد

مرگ «سفیر بهداشت هند» ۲ روز پس از تزریق تلویزیونی واکسن کرونا!

طبق گفته مقامات بهداشتی کشور هند، سفیر سلامت و یکی از بازیگران این کشور که در پخش سراسری واکسن کرونا تزریق کرده بود، دو روز بعد جان خود را از دست داد!

به گزارش مشرق، “ویوخ” سفیر بهداشت و بازیگر هندی از ایالت “تامیل نادو” هند، دو روز پس از دریافت دوز واکسن کرونای هندی جان خود را از دست داد!

پایگاه خبری “GreatGame India” در این باره نوشت این بازیگر و کمدین مشهور دو روز پس از واکسینه شدن با واکسن کرونا در تلویزیون رسمی کشور هند به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داد.

این بازیگر ۵۹ ساله بیهوش به بیمارستان ایالت “تامیل نادو” منتقل شد و قبل از مرگ، آنژیوگرافی کرونر و آنژیوپلاستی شد؛

طبق گفته پزشکان این بیمارستان “ویوخ” دچار سندروم حاد کرونر همراه با شوک کاردیوژنیک و انسداد ۱۰۰ درصدی رگ‌های خونی شده است.

این بازیگر روز پنجشنبه نخستین دوز واکسن کرونای خود را در یک مراسم زنده تلویزیونی با وزیر بهداشت “تامیل نادو” برای تشویق واکسیناسیون تزریق کرده بود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا