مرگ گوینده معروف بی بی سی بر اثر لخته خون ناشی از واکسن کرونا

«لیزا شا» گوینده معروف رادیویی بی بی سی و دارنده چندین عنوان و جایزه هنری، پس از تزریق #واکسن_آسترازنکا، بر اثر لخته شدن خون در ۴۴ سالگی درگذشت.

? به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس به نقل از گاردین، «لیزا شا» گوینده معروف رادیویی بی بی سی و دارنده چندین عنوان و جایزه هنری، پس از تزریق واکسن آسترازنکا، بر اثر لخته شدن خون در ۴۴ سالگی درگذشت.

? بستگان این مجری و گوینده می گویند،  «لیزا شا» مجری رادیو نیوکاسل یک هفته پس از دریافت واکسن آسترازنکا سردرد شدیدی داشت و چند روز بعد به شدت بیمار شد تا اینکه دیروز بر اثر لخته شدن خون جان خود را ازدست داد.

? این خانم ۴۴ ساله که یکی از مجری های معروف در شمال شرق انگلیس بود و از سال ۲۰۱۵ در رادیو نیوکاسل بی بی سی کار می کرد، یک هفته پس از واکسیناسیون دچار سردرد شدید شد و چند روز بعد به شدت بیمار و در بیمارستان ویکتوریا بستری شد.

? پس از گزارش مواردی از لخته شدن خون با پلاکت پایین، افراد زیر ۴۰ سال در انگلیس جایگزین آکسفورد / آسترازنکا در موارد موجود ارائه می شوند.

? در انگلیس از ۳۳ میلیون نفری که واکسن آسترازنکا تزریق کرده اند، در ۳۰۹ مورد این مشکل گزارش شده که به دنبال آن موجب نگرانی گسترده از تزریق این واکسن در بریتانیا شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد هوشمند سایت به شما
بستن
دکمه بازگشت به بالا