مسابقات قهرمانی کشور سبک پرفکت کیوکوشین کاراته با حضور تیم نگاه احیای سلامت

✅ درخشش جام قهرمانی در دستان مبارزین استان مرکزی(نگاه احیای سلامت) ?

⬅️ مسابقات قهرمانی کشور پرفکت کیوکوشین (انتخابی تیم ملی) مردان در حالی به کار خود پایان داد که تیم مرکزی(نگاه احیای سلامت) موفق شد کاپ قهرمانی را در خانه نگه داشته و بر سکوی قهرمانی بایستد، تهران نایب قهرمان شد ، خراسان رضوی و اصفهان مشترکا عنوان سومی را کسب کردند.

⬅️ به گزارش روابط عمومی پرفکت کیوکوشین، مسابقات قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی) در گروه مردان صبح روز (جمعه – 4 مرداد ماه ) با حضور 250 مبارز در تمامی گروه های سنی از 13 استان تهران ، قم ، خراسان رضوی ،مرکزی، گیلان ، مازندران ، کرمانشاه ، اصفهان ، کرمان ، لرستان ، زنجان ، کردستان و کرج به میزبانی استان مرکزی و در سالن “دانشگاه پیام نور” پیگیری شد.

? اين دوره از مسابقات در دو بخش کاتا و کمیته و در تمامی رده های سنی برگزار شد که در پایان مسابقات تیم استان مرکزی(نگاه احیای سلامت) در مجموع کاتا و کمیته مقتدرانه توانستند عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت نمایند. تیم تهران بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و اصفهان سوم شد. خراسان رضوی نیزعنوان چهارمی را کسب کرد.

✳️ همچنین از سوی کمیته برگزاری مسابقات برترین‌های این دوره از مسابقات به شرح ذيل معرفی شدند:

? فنی ترین تیم : استان کرمان
?تیم اخلاق : استان قم


در پی برگزاری این مسابقات، روابط عمومی پرفکت کیوکوشین کاراته جمهوری اسلامی ایران از جکیم دکتر روازاده بخاطر حمایت ارزنده ایشان از فعالیت های ورزشی طی متن ذیل تشکر نمودند:

 

( یارب قوه علی خدمتک جوارحی )
سپاسنامه

جناب آقای حکیم دکتر حسین روازاده مدیریت محترم مجموعه نگاه احیای سلامت و دبیر کل محترم جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران
باسلام واحترام

با آرزوی سلامتی ودعای خیر.
بدین وسیله از تلاش صادقانه و همت والای حضرتعالی در جهت حمایت از برنامه ها و فعالیت های ورزشی سبک پرفکت کیوکوشین کاراته جمهوری اسلامی ایران و به منظور هر چه با شکوهتر برگزار شدن مسابقات داخلی وبرون مرزی سبک فوق تشکر می شود و از حسن توجه و مساعدت حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی بعمل می آید.
امید است بااستعانت ازدرگاه خداوند متعال موفق وپیروز باشید.

روابط عمومی پرفکت کیوکوشین کاراته جمهوری اسلامی ایران

 

                  

 

منبع:  روابط عمومی پرفکت کیوکوشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا