مضرات اندام خیلی لاغر (لاغری مفرط) اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / مضرات اندام خیلی لاغر (لاغری مفرط)
مضرات اندام خیلی لاغر (لاغری مفرط)

مضرات اندام خیلی لاغر (لاغری مفرط)

مضرات اندام خیلی لاغر (لاغری مفرط)
باید که اندام خیلی لاغر را فربه نمود و آن را برومند کرد زیرا که اندام لاغر را آفات بسیاری عارض می گردد به این سبب که اندام اصلی مفرده‌ی بدن (عصب، پوست، مو، رباط، ناخن، ورید، استخوان و …) باید به واسطه ی برومندی تن تقویت شوند و میان آن‌ها فضای خالی نباشد و اگر این چنین نباشد در سستی، به هم می‌رسند و در حالت حرکت، سستی آن ها در اندام تغییر به وجود می آورد و برای پر کردن آن خلل چیزی بهتر از گوشت نمی‌باشد زیرا که با حفظ اعضاء حرکات را مشکل نمی گرداند و هر قدر که گوشت اندام کمتر باشد بدن سست تر است و قبولی آفات بیشتر خواهد گردید. مثل زمانی که در هوای سرد برای محفوظ ماندن، تن را گرم می کنیم به واسطه لباس گرم؛ مثل پرده ای است برای حفاظت آن ها از امراض و بیماری ها. افراد لاغر مستعد تب و بیماری های عفونتی هستند. جماع زیاد و بی خوابی و تکرار این ها در افراد لاغر باعث می شود که آن ها فربه نشوند علاوه بر آن بسیاری خون در عروق به سبب آنکه به صرف گوشت نمی شود موجب انسداد می گردد و ترویح آن چنان که باید به عمل نمی‌آید و عمر شخص نیز کم می شود به جهت آنکه رطوبت که باعث حیات است در این اندام کم می شود.

منبع: قانونچه‌
گردآورنده: یکی از حامیان احیای سلامت

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *