معرفی محصولات و داروها: حلوا ارده شکر زرد (شکر سرخ)

محصول خانگی

 حلوا شکری که بخش اعظم غذاییت آن از روغن و قندهای طبیعی چون شکر زرد (سرخ) تشکیل می ‌شود، منطبق با نیازهای بدن می باشد.

مهم ‌ترین نکته ‌ای که در حلوا شکری وجود دارد، روغن موجود در آن است. اگر حلوا شکری واقعاً از روغن ارده کنجد تهیه شده باشد برای سلامت پوست و مو و فرآیند رشد و نمو مفید می باشد که خوشبختانه این محصول کاملاً طبیعی تولید و عرضه شده است.

به غیر از شکر زرد (سرخ) که مقوی معده و بسیار سازگار با آن است، ویتامین ‌ها و املاح موجود در کنجد هم برای بدن مفید می باشند. هر چه میزان مصرف قند مصنوعی افزایش یابد به دنبال آن بروز بیماری ‌های غیرعفونی افزایش پیدا می ‌کند بنابراین از شکر زرد (سرخ) استفاده شده است که دارای خواص زیادی برای بدن است و مسهل سودا می باشد .

مصرف این ‌گونه مواد غذایی برای کسانی که دچار اضافه وزن، چاقی، چربی خون هستند توصیه می گردد و ایشان می توانند با خاطری آسوده از این محصول استفاده کنند.

برای بچه‌ ها حلوا شکری می ‌تواند غذای اصلی در وعده صبحانه و برای بچه ‌هایی که کم وزن هستند می ‌تواند میان ‌وعده مناسبی باشد.

در مورد ارده یا روغن ارده کنجد نکته ای که وجود دارد این است که به کیفیت ارده توجه شود. اگر روغن از ارده کنجد تهیه شده باشد، از نظر غذایی سودمند است اما ممکن است برخی کارخانه‌ های سازنده حلوا شکری و ارده، روغن‌ های دیگری را با آن مخلوط کنند که این ارزش کنجد و روغن ارده کنجد یا همان ارده را زیر سوال می‌ برد و این نکته در مورد تخم مرغ محلی هم صادق است که در این محصول از تخم مرغ های ماشینی هورمون دار استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید:  معرفی محصولات و داروها:صابون مخصوص ماشین لباسشویی و رخت شویی

حلوا شکری طبیعی و ارده و روغن ارده کنجد باید از کنجد خالص تهیه گردد و از همه مهم تر از شکر صنعتی (سفید) که بسیار کشنده و مضر است، پرهیز شود.

 

 این محصول را می توانید از عطاریهای معتمد مجموعه نگاه احیای سلامت (مورد تایید حکیم دکتر روازاده) تهیه نمایید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا