معضلات و بیماری های بسیاری از طریق طب اسلامی برطرف خواهند شد اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / معضلات و بیماری های بسیاری از طریق طب اسلامی برطرف خواهند شد
معضلات و بیماری های بسیاری از طریق طب اسلامی برطرف خواهند شد
طب اسلامی

معضلات و بیماری های بسیاری از طریق طب اسلامی برطرف خواهند شد

تجربه ثابت کرده است که معضلات و بیماری های بسیاری از طریق طب اسلامی برطرف خواهند شد.
حجت الاسلام قاسم خضیراوی، امام جمعه کارون، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، با اشاره به اینکه حدیث النظافه من الایمان دال بر اهمیت مسأله بهداشت و نظافت در اسلام است، خاطرنشان کرد: هیچ مکتبی همچون اسلام به بهداشت و سلامتی توجه ندارد و سیره معصومین و علمای اسلام بر تمیزی و رعایت بهداشت اشاره دارد.
امام جمعه کارون، با بیان اینکه اسلام پوشیدن لباس تمیز در اقامه نماز و غسل های مستحبی بسیاری را وضع کرده است، اظهار داشت: غربی ها و سایر مکاتب همچون اسلام به بهداشت و پاکیزگی توجه نکرده اند به گونه ای که در اسلام عیادت از مریض و خدمت به نظافت های شهری و روستایی اگر با نیت خیر صورت گیرد از عبادت و ایمان محسوب می شود.
رییس شورای فرهنگ عمومی کارون، به روایات و آیات بی شمار در زمینه بهداشت و سلامت اشاره کرد و گفت: اسلام، بهداشت را از ایمان و ایمان را اصل وجود آدمی تعریف می کند.
حجت الاسلام خضیراوی با اشاره به اینکه اخیرا بسیاری از متخصصان و علما به طب اسلامی روی آورده اند، تصریح کرد: ائمه اطهار توصیه های بسیاری درباره طب اسلامی دارند و تجربه نیز ثابت کرده است که معضلات و بیماری های بسیاری از طریق آن برطرف خواهند شد.
وی با بیان اینکه طب اسلامی براساس نظریات انبیاء و ائمه معصومین بوده و معضلات طب جدید را ندارد، ابراز داشت: مسؤولان برای کاهش آسیب های اجتماعی زمینه حضور مردم در برنامه های بهداشتی و سلامت را پیگیر شوند تا هنجارهای اجتماعی ریشه کن شود.

 

کدمطلب:۹۷۱۲۱۵۳۵

طب اسلامی

طب اسلامی

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *