نامه حکیم دکتر روازاده درباره اقدامات تفرقه افکن علیه اتحاد و همدلی بزرگان طب ایرانی اسلامی اسلایدر صفحه اول - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / نامه حکیم دکتر روازاده درباره اقدامات تفرقه افکن علیه اتحاد و همدلی بزرگان طب ایرانی اسلامی
نامه حکیم دکتر روازاده درباره اقدامات تفرقه افکن علیه اتحاد و همدلی بزرگان طب ایرانی اسلامی

نامه حکیم دکتر روازاده درباره اقدامات تفرقه افکن علیه اتحاد و همدلی بزرگان طب ایرانی اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
همه در یک قایق نشسته ایم

سالیانی است که هجمه ای گسترده علیه بزرگان طب ایرانی و اسلامی در جریان است. علاوه بر مافیای مخوف صهیونیستی، بخشی خود را صاحب اختیار نظام سلامت و درمان کشور می‌دانند و شاخه‌های دیگر درمان از جمله روش ایرانی و اسلامی را سرکوب می‌کنند و آن را متعلق به قرون وسطی توصیف می کنند. ولی بخش دیگر از تخریب‌گران و هجمه سازان متاسفانه متعلق به خانواده طب ایرانی و اسلامی هستند که یا جاهلانه و یا با خود بزرگ بینی با رویکردی تفرقه افکنانه تیشه بر ریشه اعتبار ، آبرو و اتحاد میان بزرگان حکما و دوستداران این شاخه از طب می زنند.

اولاً باید خاطرنشان کرد که در حوزه طب ایرانی و اسلامی کسی صاحب اختیار، رئیس یا همه کاره این پهنه وسیع علمی نیست و این حوزه، قلمرو پرشوکت و عظیمی است که شخصیت‌های بزرگی در آن با کوشش و تلاش و عدم منیت و غرور، درخت تناوری را برای نسل های آینده به بار آورده اند.

پر واضح است که در عصر حاضر بر تارک طب اسلامی که حوزه های علمیه متولی اصلی آن هستند تنها نام ایت الله تبریزیان دامت برکاته بعنوان پدر و احیا کننده این طب می درخشد و همین گونه متولیان طب ایرانی اسلامی، محافل علمی و دانشگاهی هستند که در این حوزه نیز حکمای خوشنام و متبحری چون حکیم خیراندیش به آن اعتبار بخشیده‌اند.

ثانیاً طب ایرانی و طب اسلامی دو بال اصلی نظام سلامت و بهداشت و هر یک مکمل آن دیگری هستند که رهبر معظم انقلاب نیز دغدغه تقویت آن را دارند واقعیت آن است که اختلافات داخلی و کدورت هایی که به تفرقه می انجامد  تنها منافع گروه‌های مافیایی و انحصارگر در حوزه نظام سلامت و درمان کشور را تامین می کند منافع مردم در همراهی و همدلی بزرگان طب اسلامی و حکمای طب ایرانی اسلامی است و این اتحاد و همراهی به کوری چشم بدخواهان ایجاد شده و استوار تر خواهد شد.

در آخر به تفرقه افکنان و تخریب‌گران که آگاهانه و تعمداً علیه بزرگان طب اسلامی و ایرانی سم پاشی و سیاه‌نمایی می‌کنند، هشدار داده می‌شود، بیش از این به نام حمایت از بزرگان، چهره طب اسلامی و ایرانی را مخدوش نسازند و صد البته حتی در صورت چنین شیطنت هایی اتحاد میان حکما و بزرگان، ملجا و فرصتی را برای سوء استفاده دیگران فراهم نخواهد کرد.

حکیم دکتر حسین روازاده

کدمطلب:Dr98061701

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *