اظهارنظر عجیب جیم کری درخصوص واکسن اخبار - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / اظهارنظر عجیب جیم کری درخصوص واکسن

اظهارنظر عجیب جیم کری درخصوص واکسن

اظهارنظر عجیب جیم کری در خصوص واکسن

 بازیگر فیلم‌های کمدی هالیوود با اعتراض به قانون واکسیناسیون در مدارس، به شدت به فرماندار ایالت کالیفرنیا حمله کرد و او را فاشیست خواند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جیم کری مخالفت خود با قانون واکسیناسیون در مدارس را اعلام کرد. بر اساس قانون جدید از آغاز سال ۲۰۱۶ تمام دانش‌آموزان مدارس عمومی در کالیفرنیا، باید واکسن بزنند. کری با بیان مخالفت خود با این قانون اعلام کرد، جری براون فرماندار کالیفرنیا باید جلوی اجرای این قانون را بگیرد.

او با فاشیست خواندن براون در توئیترخطاب به دولتمردان کالیفرنیا نوشت :«دولت‌مردان کالیفرنیا با قانونی موافقت کردند که بچه‌های بیشتری را با جیوه و آلومینیوم موجود در واکسن‌ها مسموم خواهد کرد.»

در قانون جدید دیگر هیچ فردی نمی‌تواند به خاطر عقاید شخصی و یا مذهبی، از واکسینه شدن بچه‌ها جلوگیری کند. جیم کری مدتی با جنی مک‌کارتی رهبر حرکت اعتراضی مقابله با واکسیناسیون، در رابطه بود. مک‌کارتی ادعا کرده بود که پسرش پس از واکسن زدن به اوتیسم مبتلا شده است.

جیم کری با اشاره به اینکه با واکسن زدن مشکلی ندارد، گفت مخالفت من با مواد سمی موجود در واکسن‌ها مثل جیوه است. او در همین زمینه در توئیتر نوشت :«خیلی خنده‌دار است که مدام از ضرر جیوه موجود در ماهی‌ سخن بگوییم، اما بچه‌ها را مجبور کنیم که جیوه را همراه با واکسن تزریق کنند.»

منبع: هالیوودریپورتر/ ۳۰ ژوئن

واکسن

کد مطلب: ۹۶۰۳۲۷۱۱

یک نظر

  1. ضمن عرض سلام
    گزارشها حاکی از ان است که قرار است قبل از اعزام حجاج به انها واکسن تزریق شود! و متولی ان هم سازمان هلال احمر است. ما از جناب اقای روازاده می خواهیم این قضیه را اطلاع رسانی کنند تا این افراد باایمان در دام واکسنی که معلوم نیست از کجا امده و در اینده چه بلایی به سرشان خواهد اورد نجات یابند.

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *