اظهارنظر عجیب جیم کری درخصوص واکسن

اظهارنظر عجیب جیم کری در خصوص واکسن

 بازیگر فیلم‌های کمدی هالیوود با اعتراض به قانون واکسیناسیون در مدارس، به شدت به فرماندار ایالت کالیفرنیا حمله کرد و او را فاشیست خواند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جیم کری مخالفت خود با قانون واکسیناسیون در مدارس را اعلام کرد. بر اساس قانون جدید از آغاز سال 2016 تمام دانش‌آموزان مدارس عمومی در کالیفرنیا، باید واکسن بزنند. کری با بیان مخالفت خود با این قانون اعلام کرد، جری براون فرماندار کالیفرنیا باید جلوی اجرای این قانون را بگیرد.

او با فاشیست خواندن براون در توئیترخطاب به دولتمردان کالیفرنیا نوشت :«دولت‌مردان کالیفرنیا با قانونی موافقت کردند که بچه‌های بیشتری را با جیوه و آلومینیوم موجود در واکسن‌ها مسموم خواهد کرد.»

در قانون جدید دیگر هیچ فردی نمی‌تواند به خاطر عقاید شخصی و یا مذهبی، از واکسینه شدن بچه‌ها جلوگیری کند. جیم کری مدتی با جنی مک‌کارتی رهبر حرکت اعتراضی مقابله با واکسیناسیون، در رابطه بود. مک‌کارتی ادعا کرده بود که پسرش پس از واکسن زدن به اوتیسم مبتلا شده است.

جیم کری با اشاره به اینکه با واکسن زدن مشکلی ندارد، گفت مخالفت من با مواد سمی موجود در واکسن‌ها مثل جیوه است. او در همین زمینه در توئیتر نوشت :«خیلی خنده‌دار است که مدام از ضرر جیوه موجود در ماهی‌ سخن بگوییم، اما بچه‌ها را مجبور کنیم که جیوه را همراه با واکسن تزریق کنند.»

منبع: هالیوودریپورتر/ 30 ژوئن

واکسن

کد مطلب: 96032711

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. ضمن عرض سلام
    گزارشها حاکی از ان است که قرار است قبل از اعزام حجاج به انها واکسن تزریق شود! و متولی ان هم سازمان هلال احمر است. ما از جناب اقای روازاده می خواهیم این قضیه را اطلاع رسانی کنند تا این افراد باایمان در دام واکسنی که معلوم نیست از کجا امده و در اینده چه بلایی به سرشان خواهد اورد نجات یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا