همه بخوابید وزارت بهداشت بیدار است!! - سایت حکیم دکتر روازاده |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / همه بخوابید وزارت بهداشت بیدار است!!
همه بخوابید وزارت بهداشت بیدار است!!

همه بخوابید وزارت بهداشت بیدار است!!

برتراند راسل یکی از فیلسوفان معاصر غرب است، هر چند ما مدافع فلسفه او نیستیم ولی حرفهای جالبی هم دارد، او در یکی آثار خود می نویسد، در قرون وسطی، دو دانشجوی مدرسه اسکولاستیک، مناظره سختی می کردند که اسب چند دندان دارد؟

یکی از راه رسید و صحبت های آنها را شنید و با تعجب گفت: خوب بروید یک اسب پیدا کنید و دندانهایش را بشمارید!!! گفتند: تو چه ابله ای هستی! ما داریم بحث علمی می کنیم این هم شد راه حل که شما ارائه می کنی؟!

از این موضوع تعجب کردید؟ پس بهتر است بدانید که شبیه همان دانشجویان مکتب اسکولاستیک الان در ایران حضور دارند!

بر اساس آمار رسمی دولتی ۲۱۰۰ کودک مبتلا به اوتیسم در ۶۰ مرکز سراسر کشور تحت آموزش می باشند و برای آنها دو مدرسه درست شده است. آمار جهانی مبتلایان به اوتیسم ۱ کودک مبتلا به ازای هر ۴۶ کودک می باشد.

وقتی از دانشمندان وزارت بهداشت سوال می کنید، ریشه شیوع ابتلاء به  اوتیسم چیست؟ با ژست علمی پاسخ می دهند، هنوز نمی دانیم!

در جواب می گویید، در دنیای غرب عده ای دانشمند، ادعا کرده اند که دلیل شیوع اوتیسم در جهان، جیوه های واکسن های تزریقی به کودکان می باشد، شما این فرضیه را بگیرد و در مورد صحت یا سقم آن تحقیق کنید، یعنی میزان جیوه های بدن کودکان واکسن زده و نزده را مقایسه کنید و تاثیر جیوه بر روی بیماری اوتیسم را بررسی کنید، اگر جواب مثبت بود در سیاست واکسیناسیون تجدید نظر کنید این که کار سختی نیست!

می گویند ای ابله! علم ستیز! مداخله گر! بیماری اوتیسم یک بیماری کاملا علمی است و جز دانش آموختگان طب مولکولی، کسی حق اظهار نظر در مورد آنرا ندارد، اگر در کار ما مداخله کنی بر اساس قانون بین ۶ ماه تا ۲ سال زندان دارد! گویا هنوز در قرون وسطی به سر می بریم!!!

منبع: آنتی بیوتروریسم

وزارت بهداشت

یک نظر

  1. جا دارد معاونت بهداشت را از این وزارتخانه منفصل کرده و نهاد مستقلی برای آن در نظر گرفته شود زیرا با وضع موجود کسی به فکر بهداشت مردم نیست بلکه روال این است که سکوت کنیم و نادیده بگیریم تا مردم مریض شوند و بعد با درمان آنها کاسبی کنیم…. متاسفانه

    در حالی که عمده دستورات طب سنتی و ایرانی و اسلامی بر پیشگیری از بیماری ها استوار است و در مراحل بعدی و خاص به درمان می پردازد اما طب غربی اسیر دنیا طلبی شده و می خواهد مردم مریض باشند تا کاسبی اش برقرار بماند…

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *