هموفیلی و هپاتیت - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اسلایدر صفحه اول / هموفیلی و هپاتیت
هموفیلی و هپاتیت
پرسش و پاسخ

هموفیلی و هپاتیت

عنوان:هموفیلی و هپاتیتسن:۱۴ سال
جنسیت:مردشهر:تهران

پرسش: من پدر دو فرزند (پسر) مبتلا به بیماری هموفیلی هستم که پسر بزرگم که ۱۴ سال دارد در سال ۷۵ به دلیل تزریق فاکتور انعقادی به ویروس c آلوده گردید که اخیراٌ به توصیه پزشکان از داروهای وارداتی اﯾﻨﺘﺮﻓﺮون و رﯾﺒﺎوﯾﺮﯾﻦ به مدت چند هفته استفاده می­کند. خواهشمند است توضیح فرمایید آیا می­توان از طب اسلامی در درمان بیماران هموفیلی و هپاتیت استفاده کرد.

پاسخ:

  • ویروس هپاتیت در بسیاری از موارد آسیبی به بدن نمی­زند و فرد به صورت ناقل بی­ علامت است نکته مهم در درمان این افراد محافظت کبد از حمله ویروس هپاتیت است که این کار با طب اسلامی قابل انجام است.
  • در مورد هموفیلی و سایر اختلالات انعقادی نیز غالباٌ می­توان مشکل را در چند زمینه طب سنتی تحلیل کرد: افزایش صفرا که باعث رقت خون می‌شود یا افزایش بلغم مائی که خون را به تعبیر ساده آبکی می­کند یا کیفیت سودا (که مسئول قوام دادن به خون است) تغییر می­کند. براساس هر مورد باید بیمار از نزدیک بررسی و درمان پیگیری شود.

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *