آیا دوباره پای یک شرکت صهیونیستی فروش واکسن های مرگبار به ایران در میان است ؟

 

#############################################

در برنامه ماه عسل چه گذشت؟
این مطالب نه قابل رد و نه تایید است.
خانم بیماری که از 17 سالگی دچار عفونت شده بودند و نه در ایران و نه در بهترین بیمارستان آمریکا نتوانستند علت بیماری وی را کشف و درمان کنند و ایشون ده سال در تب و عفونت میسوختند این خانم در جریان بیماری خود متوجه بیماری ایدز و HPv می شوند .

ایشون در برنامه ماه عسل تبلیغ واکسن و شیوع فراگیر این بیماری به سرعت نور را داشتند و از مردم تقاضا داشتند کمک مالی کنند تا این واکسن از کشورهای دیگر وارد شود برای تزریق ب مردم ایران و دلسوزانه یا تعمدانه این مطلب را بارها در برنامه بیان میداشتند….

و اما

?اگر خاطرمان باشد در سالهای پیش هم سونامی هایی را تبلیغ میکردند برای ویروس ایدز انفولانزای خوکی مرغی و امثالهم …

سوال اینجاست ویروس ایدز از کجا امد؟؟
ویروس انفولانزای خوکی و مرغی از کجا امد؟؟

?اگرده سال پیش کسی میگفت ویروس ایدز دست ساخته دشمن هست هیچکس باورش نمیشد.
اما با گذشت چندین سال خود امریکایی ها اذعان کردند ک در آزمایشگاه این ویروس را ساخته اند روی میمون ها تحقیق می کرده اند که از دست شان فرار کرده ? وکل جهان درگیر ایدز شد!

این داستان سرایی ها نه به درد ما میخورد نه به درد دروغ های خودشان

? چه عمدی درکار بوده و چند ده میمون و انسان و …را عمدا آلوده به ویروس ایدز کرده اند و بعد از آن داروهای دست سازو بی اثره خودشان را فروختند بماند.

?و اما ویروس HPV ویروس جدید مردم ترس ک به سرعت نورقرار هست منتشر شود و همه ایرانیان را درگیر کند چگونه و از کجا میخواهد وارد کشور شود ک یک فرد عامی بدون سواد در مورد طب پزشکی و امثالهم با چنان جسارتی در برنامه پربیننده ظاهر گشته و چیزهایی را بیان مینماید ک اگر یک فعال طبی یا پزشک متخصص بیان می نمود درک مطلب راحت تر بود تا یک فرد عامی?‍?

?سوال مهم: چطور وزارت بهداشت بدون سند مدرک و بدون تخصص به فردی عامی اجازه نشر و گسترش و اطلاع رسانی میدهد و هیچ اعتراضی نمیکند اما اجازه ی اندکی سخن در یک برنامه کم بیننده هم به فعالان طب اسلامی طب سنتی و یا پزشکانی که وجدان بیدار دارند و مستندات جنایت سیستم پزشکی غربی را ارایه میدهند نمی دهد؟

? بیان میشود واکسن فلج اطفال جلوی افلیج شدن را میگیرد
?ما الان بیشتر مراکز نگهداری از معلولین داریم یا 25 سال پیش؟؟
آیا روند فلج شدن کاهش یافته یا افزایش یافته است⁉

?وقتی آقای علیخانی از خانم سوال کردند چطور که شما میگویید در کشورهای اروپایی این واکسن زده شده از آمار مبتلایان اینقدر بالاست

پاسخی که میدهند توهین به شعور هر انسانی است.

گفتند آنها قبل از واکسن گرفتن یا واکسن نزدن! الان ایرانی ها میگیرند و باید واکسن بزنند.

خدا میداند با طرح ملی واکسن سرخجه چه بیماریهایی را به نسل دهه 60 وارد کردند

?ما هرگز ندیدیم کسی که واکسن سرخجه نزده سرخجه گرفته باشد و این تبلیغات دروغی بیش نبود برای فروش واکسن به کشور و پرکردن جیب شان

?باز هم حربه ای دیگر
ایجاد رعب و وحشت
بعد القای دارو و واکسن ب مردم به بهانه نجات مردم

#############################################

نظر بنیاد ملی سبک زندگی سالم در مورد انتقادات و مطالب مطرح شده در شبکه های مجازی به برنامه ماه عسل با عناوین :
تبلیغ واکسن جدید و مفاد ضد دینی سند ۲۰۳۰ و غیره….

✅اولا:
دقت شود هر نقدی باید کارشناسانه علمی و منطقی باشد نه احساسی و خلط مبحث نشود
واکسیناسیون کشوری اطفال امری حیاتی و مهم است و هرکس با آن‌ مخالفت کند با امنیت ملی و سلامت جامعه مخالفت کرده و فاقد وجاهت علمی و عقلی و منطقی است. و اگر پوشش گسترده این واکسن ها به برکت همت نیروهای بهداشت و درمان زحمتکش و هلال احمر و بسیجیان دلاور نبود اینک صدها هزار معلول فلج اطفال و سل و هپاتیت و ۶ بیماری دیگر داشتیم که خدا را شکر نداریم و این نشانه اقتدار و توانمندی کشور و همت دانشمندان آن است و باید تشکر و قدردانی کرد.

✅اما بحث واکسن های اضافه بر طرح ملی ایمن سازط نوزدان چون انفلوانزا و … حال hpv و غیره موضوعی است متفاوت و باید اولا دید نظر مراجع ذیصلاح چون کمیته ملی واکسن و مرکز مدیریت بیماریها در این مورد چیست؟
ثانیا واکسن hpv قرار نیست به فهرست واکسن های طرح ملی ایمن سازی نوزادان اضافه شود
ثالثا این یک واکسن پیشگیری درمانی است که در افراد خاص در جهان ستفاده می شود مثل واکسن خاص درمان سرطان مثانه که در ایران و جهان استفاده می شود.
این نوع واکنش های احساسی و الرژیک و غیر کارشناسی به کلمه واکسن سبب ضربه زدن به بدنه طب اسلامی و طب سنتی می شود و بارها توصیه شده از این واکنش ها پرهیز شود.

✅اما در مورد بحث آموزش امور جنسی و ایدز و HIV و سند ۲۰۳۰ باید دقت و مراقبت شود که باز افراط و تفریط نشود.
سند ۲۰۳۰ سندی استعماری است و به دستور رهبری و شورای انقلاب فرهنگی متوقف و نباید اجرا شود.
اما اخباری نگران کننده نشان دهنده اجرای خزنده و آرام‌ آن در برخی مهد کودک ها، مدارس و مراکز دیگر است که در صورت اثبات قطعا باید متوقف شود.
اما آموزش خود مراقبتی در مورد خطر جدی ابتلا به ایدز و سایر بیماری های قابل انتقال توسط روابط پر خطر به جوانان و زوج ها توسط کارشناسان و متخصصین متعهد و آموزش دیده ( نه هر فردی) در مراکز آموزشی و رسانه ها امری لازم و ضروری است زیرا خطر شیوع خزنده خطرناک این بیماری های مهلک در جامعه به دلیل عدم اطلاع رسانی و آموزش صحیح منطبق با ارزش های فرهنگی و دینی وجود دارد.

✅و مطلب آخر اینکه نقد جدی وجود دارد به بخشی از مطالب مطرح شده در برنامه ماه عسل که متاسفانه هم نحوه ارائه بسیار نامناسب و مبهم و مشکل دار بود و هم فقدان یک کارشناس خبره مسلط به دانش و تخصص، جهت روشن کردن ابهامات مطرح شده توسط مهمان سبب خلط مبحث و نگرانی شده و هم انتخاب غلط موضوع و مهمان با حال و هوای ماه مبارک رمضان سبب ایجاد این حاشیه ها گردید که تذکر لازم به برنامه داده شده است.

آیا یاسمن #اشکی سفیر #سند_۲۰۳۰ است؟

هر چه کلنجار رفتم تا مطلبی پیرامون این موضوع ننویسم نشد!
#یاسمن_اشکی ۸ خرداد در برنامه #ماه_عسل حضورداشت وی یک دهه است که سیستم ایمنی بدنش با بیماری ناشناخته و چیزی شبیه #ایدز درگیر است و تا حدودی مثل معجزه بیماریش کنترل شده است.
✅از اینکه او بیمار است شکی نیست،اما سوالاتی است که پاسخش حقیقتا نامعلوم است.
خانم اشکی گفت: به ایران آمده ام تا مردم ایران را از خطرات #ایدز و #بیماریهای_مقاربتی آگاه کنم!؟
1️⃣ایشان با کدامین مجوز داخلی اقدام به آگاه بخشی در حوزه #سلامت_جنسی کرده است!؟
2️⃣ایشان دیدارهایی با #وزیر_بهداشت جناب #دکتر_هاشمی داشته است! و از وی قول و قرارهایی هم گرفته است/ خانم اشکی از کدام کریدور توانسته است وقت ملاقات های خصوصی با وزیر بگیرد؟!
3️⃣چند درصد مردم دنیا دچار این بیماری هستند که وی قاطعانه اذعان داشت : سونامی این بیماری تا ۱۰ سال آینده در راه ایران است!؟
4️⃣آیا آموزش های ایشان مبتنی بر روش های اسلامی است!؟
5️⃣اگر ایشان اینقدر کانال های قوی در کشور دارند که توانسته است دیدارهایی با وزیر … داشته باشد پس چه نیازی به حمایت مردم از تولید واکسن پیشگیری از بیماری HPV ندارند؟
6️⃣آیا در آمریکا که این واکسن تولید شده است بصورت ملی به مردم تزریق یا خورانده شده است!؟ که شما با این دغدغه به ایران آمده اید!!
7️⃣مهم ترین سوال بنده؛ چطور میشود شخصی که پزشک متخصص نیست بتواند بدنبال تولید واکسن در سطح ملی شود!؟
8️⃣واکسن تولید شده در آمریکا مورد تاییدکدام نهاد آکادمیک پزشکی داخلی میباشد!؟
9️⃣چرا #ماه_عسل در راستای #اعتماد_سازی_کاذب_ملی گام برداشته است!؟
✅بد نیست بدانید تمام کسانی که این واکسن رو در امریکا دریافت کرده اند در حال حاضر در قید حیات نیستند!؟ و تنها بازمانده ی این بیماری خانم اشکی است!! که بنظر اینجانب اگر ایشان مرد بود هرگز برای چنین پروژه ی عظیمی انتخابش نمیکردند!؟
بهتراست بدانید در جهان عدد این بیماری به ۲۰۰ تن نمیرسد!! چطور خانم اشکی نگران ۸۰ میلیون ایرانی هستند!!
✅جمعیت جهان ۷ میلیارد نفراست…

منبع: بنیاد ملی سبک زندگی سالم – پروفسور دکتر علی کرمی

کدمطلب: M97031101- M97031202-

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا