کرونا در خدمت گلوبالیستها و نظم نوین جهانی!

✍ دکتر حجت عسگری زاده:

۱.ویروس کرونا در ایجاد تمدن نوین جهانی موضوعی کاملا متمایز و بی نظیر است

? زیرا هیچ بیماری و ویروسی در یک بازه زمانی مشخص همه ساکنان زمین را این چنین تحت تأثیر نداده است و ثانیا اجماع جهانی مبارزه با هیچ بیماری این چنین سابقه نداشته است.

۲.گلوبالیسم از طریق کرونا سبک زندگی جهانی را تعریف کرده به نحوی که انسانهای سراسر جهان تا درون خانواده و خانه خود موظف به زندگی براساس این سبک هستند.

۳.گلوبالیسم نوع ارتباط انسانهای سراسر زمین را در ماجرای کرونا تعریف میکند

? اینکه انسانها چگونه و به چه نحو با یکدیگر ارتباط یابند بنابراین گلوبالیسم از طریق کرونا توانسته یک فرهنگ واحد سبک زندگی واحد و تعاملات اجتماعی واحدی را به جهانیان تحمیل کند.

۴.این فرهنگ واحد جهانی ایجاد شده توسط گلوبالیسم همه شئون زندگی بشری را فراگرفته است بنابراین زندگی شخصی و اجتماعی جهانیان براساس این فرهنگ واحد جهانی در حال شکل گیری است.

۵. واکسن کرونا و همه الگوهای سبک زندگی کرونایی همه در داخل این فرهنگ واحد جهانی تعریف میشوند

? در صورتی که این فرهنگ جهانی تداوم یابد و جهانیان ناگزیر به این نوع سبک زندگی باشند واکسیناسیون دوره ای کرونایی شاخص اعتبار و هویت انسانها می باشند

? به عبارت دیگر کسی که واکسن می زند مانند یک فرد باهویت و دارای شناسنامه است و کسی که واکسن نمی زند، فرد بی هویت و بدون شناسنامه است!

۶. در نظم نوین شیطانی جهانی اعتبار و هویت افراد به واکسن‌های چالش برانگیز است

? به این دلیل فرد واکسن نزده یک فرد بدون هویت و بدون شناسه محسوب میشود و نمی تواند از خدمات اجتماعی و ملی بهره مند باشد

? به عبارت دیگر گلوبالیسم واکسن کرونا را ملاک هویت انسانی قرار داده است زیرا از طریق واکسن است که بدن و جسم انسانها تحت سلطه صحنه گردانان خواهد بود و آنها مالک انسانها نیز خواهند بود.

? گلوبالیسم جهان را به گونه ای تعریف کرده که یا باید برده و بنده آنها باشید یا حق زندگی کردن را نداشته باشید.

? بنابراین بزرگترین بردگی تاریخ جهان که بردگی مدرن می باشد در ماجرای کرونا در حال رقم خوردن است.

? حال اگر همه این مطالب را متوجه شده باشید خواهید دانست که چرا گلوبالیسم با تمام توان و قوا و سرکوب همه متخصصان و دانشمندان منتقد میخواهد به هر طریق ممکن این نظم نوین استعماری شیطانی را محقق سازد آگاهی و بیداری جهانی تنها راه شکست این ماتریکس و این فرهنگ شیطانی است.

منبع: برگرفته از سایت جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران   

ع


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا