گزارش دیدار صمیمانۀ آقای دکتر روازاده با حضرت آیت الله شیخ عباس تبریزیان دامت برکاته

روز جمعه 95/07/09 طی سفری که آقای دکتر روازاده به شهر قم داشتند، با حضرت آیت الله تبریزیان در محل منزل ایشان با وی دیدار صمیمانه ای داشتند و بعد از بیش از 2 ساعت گفتگو درباره مسائل مختلف مرتبط با طب اسلامی ایرانی نماز جماعت مغرب و عشاء را با امامت حضرت آیت الله تبریزیان اقامه نمودند.

در این دیدار آقای دکتر روازاده گزارشی از فعالیت ها و برنامه های خود در راستای احیا و گسترش طب اسلامی ایرانی را به محضر حضرت آیت الله تبریزیان تقدیم نمودند.

حضرت آیت الله تبریزیان نیز ضمن همدلی با فرمایشات آقای دکتر روازاده، دغدغه های خویش را در زمینه طب اسلامی ایرانی مطرح و راهکارها و راهنمایی های ارزشمندی را جهت پیشبرد اهداف مشترکشان ارائه فرمودند.

این دیدار که تا اذان مغرب به طول انجامید، با اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت آیت الله تبریزیان و بدرقۀ گرم ایشان به اتمام رسید.

002


photo_2016-10-03_11-36-14
photo_2016-10-03_11-36-20
photo_2016-10-03_11-35-38

ravazadeh-tabrizian-telegram

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. با سلام و عرض تسلیت ایام عزای آقا اباعبدالله
    خبر و مطلب بسیار زیبا و دلگرم کننده و امیدبخشی بود. با آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای هر دو بزرگوار در سایه دعای مقام عظمای ولایت.
    این حرکت زیبای دکترروازاده علاوه بر اینکه ابراز همراهی و ادای احترام ایشان به یک محقق برجسته و بزرگ امت اسلامی در حوزه طب-سلامت بود ، یک بار دیگر نیز این واقعیت را نشان داد که دکترروازاده اصلا معتقد به تک-رَوی نیستند بلکه به شدت اهل خدمت و هم-افزایی هستند.
    من تا همین حالا از این ملاقات مهم اصلا خبر نداشتم.
    با تشکر از اطلاعرسانی خوب شما در سایت و درود بر دکترروازاده و آیت الله تبریزیان و همه دلسوزانی که صادقانه و قلبا امت اسلامی را دوست میدارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا