گزارش سخنرانی حکیم دکتر روازاده در شهرستان قرچک + تصاویر

به لطف و عنایت حق تعالی، در ادامه سلسله سخنرانی های حکیم دکتر حسین روازاده مورخ 95/06/24، ایشان میهمان مردم قرچک شدند.

که بدین وسیله مراتب سپاس و تقدیر خود را از مسئولین مسجد امام رضا (ع) و حامیان تغذیه سالم اعلام کرده و از همه این عزیزان برای ادامه حمایت همه جانبه از توسعه فرهنگ غنی طب اسلامی دعوت می نماییم.

در این همایش که با حضور  1000 نفر از نمازگزارن و علاقمندان به تغذیه سالم برگزار گردید موضوعات ذیل توسط حکیم دکتر روازاده بیان شد.

چکیده ای از اهم مطالب بیان شده در سخنرانی:

در قرآن هرجا واژه بنی اسرائیل آمده از آنها به بدی یاد شده و از آنها مذمت شده.

چرا بیشترین کشتار حجاج در حج تمتع قبل از رمی جمرات که نماد شیطان است انجام شد؟

چرا در طی سال های متمادی تعداد زائرین مسلمان خانه خدا از 3 میلیون نفر فراتر نرفته؟ ولی سیر جمعیت زائرین کربلا هر سال رو به افزایش و به بالای 30 میلیون نفر رسیده؟

آیا می دانید شیر مادر بعد از زایمان به دلیل فشار جسمی و تغییرات هورمونی تا 3 روز بعد از زایمان توصیه نمیشود؟ و بجای آن باید سق دهان کودک روغن زرد مالیده شود.

با چه استدلالی دانشمند آمریکایی پیش بینی می کند که “سونامی سرطان ایران را فرا خواهد گرفت”؟

چرا به چیتگر و سرخه حصار نام جنگل نهاده شده، در حالی که جنگل به مکانی اطلاق می شود که انواع درخت و گونه های جانوری در آن زندگی کنند، نه فقط درخت کاج دستکاری شده ژنتیکی!!!

چرا طالبی و گرمک هایی که تا چند سال گذشته شیرین بود ناگهان در سال های اخیر طعم خود را از دست داده و ناگهان ملون با شیرینی بیشتر جایگزین آنها گردید؟

تامسون به چه معناست؟ آیا می دانید اگر پرتقال طبیعی را از وسط برش دهید پره های درون آن بصورت منظم است اما پرتقال دستکاری ژنتیکی “تامسون” شکل سلول های سرطانی و نامنظم است؟

آیا امروزه به آیه “فَلیَنظُرَ الاِنسانُ الی طَعامِهِ“«آدمي بايد به قوت و غذاي خود(به چشم خرد و احتياط ) بنگرد» عمل می شود؟  آیا می دانید پفک و نوشابه و… از چه ساخته شده است؟

قابل توجه زنبورداران: آیا می دانید برای از بین بردن کنه کدوهای عسل می توان بجای استفاده از سم کنه یا نوارهای چسبی سمی که سرطان زا می باشد از تنباکو استفاده کرد؟

زایمان به حالت طاق باز و روی ارتفاع تخت چند سانتی بیمارستان و با فشاری که ماما با آرنج روی شکم وارد می کند راحت تر است یا زایمانی که توسط قابله به حالت سجده و روی زمین که فشار کمتری به انسان وارد می شود؟

چرا برخلاف کشورهای دنیا مانند ژاپن و واشنگتن، در ایران جشن شکوفه های گیلاس برگزار نمی شود؟

توصیه ما به مردم این است که بجای درختان تزئینی غیر مثمر، درختان مثمر در سطح شهرها کاشته شود تا هم از زیبایی و هم از میوه های آن استفاده شود.

چرا با وجود اثبات سرطان زا بودن و عوارض لامپ های کم مصرف (بی مصرف)، بجای توقف تولید لامپ کم مصرف، طرح توقف تولید لامپ های رشته ای در دستور کار دولت قرار گرفت؟ آیا توجیح منطقی وجود دارد؟ هزینه و عوارض کدام یک بیشتر است؟ کدام یک به صرفه تر است، در حالیکه هنوز برای مردم اثبات نشده آیا لامپ به اصلاح کم مصرف بهتر است یا لامپ رشته ای؟

photo_2016-09-15_14-46-35photo_2016-09-15_14-46-08photo_2016-09-15_12-50-51

gharchak-telegram

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا