گزارش قهرمانی تیم نگاه احیای سلامت در والیبال دسته اول کارگران استان تهران

 تیم نگاه احیای سلامت قهرمان مسابقات دسته اول والیبال کارگران استان تهران شد

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، فینال مسابقات والیبال دسته اول کارگران استان بین تیم های نگاه احیای سلامت و پارس مینو در سالن شرکت مینو با حضور بیژن خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری، داوود خوشدل، مجید محمدی دبیر هیئت ورزش کارگری استان تهران ، پورکاشیان، حمید حق بین رئیس انجمن والیبال کارگران استان، زهره امیدی نائب رئیس انجمن والیبال، ترابی مسئول روابط عمومی انجمن والیبال، احمدی مسئول ورزش شرکت مینو، حاتمی و مدیران برخی از کارخانجات و واحدهای صنعتی برگزار شد که در پایان تیم نگاه احیای سلامت در یک بازی نفسگیر و تماشایی و پر هیجان توانست تیم ریشه دار و پرافتخار پارس مینو را با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب نموده و صاحب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات گردد.

قبل از مسابقه نهائی و در دیدار رده بندی نیز تیم های بهره برداری مترو و ایساکو به مصاف هم رفتند که در پایان تیم والیبال بهره برداری مترو موفق شد در یک دیدار تماشایی و سطح بالا، با نتیجه ۲ بر صفر از سد حریف پرقدرت خود  تیم ایساکو بگذرد و مقام سومی را از آن کند.

پس از دیدار فینال و در یک مراسم ویژه، تیم های اول تا سوم مسابقات دسته اول که عناوین قهرمانی ، نائب قهرمانی و سومی را بدست آوردند احکام ، مدال ها ، جوایز و کاپ های خود را از مسئولین حاضر در سالن دریافت نمودند.
هیئت ورزش کارگری استان تهران و انجمن والیبال کارگران ضمن تشکر و قدردانی از همراهی کلیه سرپرستان، سرمربیان، ورزشکاران و دیگر دست اندرکاران تیم ها و از میزبانی مطلوب شرکت پارس مینو بصورت ویژه تقدیر نمودند.

گزارش تصویری:

روازاده

والیبال

[box type=”note”] منبع: هیئت ورزش کارگری استان تهران [/box]

 والیبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *

دکمه بازگشت به بالا