گزارش قهرمانی تیم نگاه احیای سلامت در والیبال دسته اول کارگران استان تهران - سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |
آخرین خبرها
خانه / اخبار / گزارش قهرمانی تیم نگاه احیای سلامت در والیبال دسته اول کارگران استان تهران
گزارش قهرمانی تیم نگاه احیای سلامت در والیبال دسته اول کارگران استان تهران

گزارش قهرمانی تیم نگاه احیای سلامت در والیبال دسته اول کارگران استان تهران

 تیم نگاه احیای سلامت قهرمان مسابقات دسته اول والیبال کارگران استان تهران شد

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، فینال مسابقات والیبال دسته اول کارگران استان بین تیم های نگاه احیای سلامت و پارس مینو در سالن شرکت مینو با حضور بیژن خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری، داوود خوشدل، مجید محمدی دبیر هیئت ورزش کارگری استان تهران ، پورکاشیان، حمید حق بین رئیس انجمن والیبال کارگران استان، زهره امیدی نائب رئیس انجمن والیبال، ترابی مسئول روابط عمومی انجمن والیبال، احمدی مسئول ورزش شرکت مینو، حاتمی و مدیران برخی از کارخانجات و واحدهای صنعتی برگزار شد که در پایان تیم نگاه احیای سلامت در یک بازی نفسگیر و تماشایی و پر هیجان توانست تیم ریشه دار و پرافتخار پارس مینو را با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب نموده و صاحب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات گردد.

قبل از مسابقه نهائی و در دیدار رده بندی نیز تیم های بهره برداری مترو و ایساکو به مصاف هم رفتند که در پایان تیم والیبال بهره برداری مترو موفق شد در یک دیدار تماشایی و سطح بالا، با نتیجه ۲ بر صفر از سد حریف پرقدرت خود  تیم ایساکو بگذرد و مقام سومی را از آن کند.

پس از دیدار فینال و در یک مراسم ویژه، تیم های اول تا سوم مسابقات دسته اول که عناوین قهرمانی ، نائب قهرمانی و سومی را بدست آوردند احکام ، مدال ها ، جوایز و کاپ های خود را از مسئولین حاضر در سالن دریافت نمودند.
هیئت ورزش کارگری استان تهران و انجمن والیبال کارگران ضمن تشکر و قدردانی از همراهی کلیه سرپرستان، سرمربیان، ورزشکاران و دیگر دست اندرکاران تیم ها و از میزبانی مطلوب شرکت پارس مینو بصورت ویژه تقدیر نمودند.

گزارش تصویری:

روازاده

والیبال

 والیبال

نظر دهید

تذکر مهم در خصوص درج نظرات:
- حتما نظری مرتبط با موضوع این مطلب درج نمایید. به مطالب غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
- بعد از تایید مدیریت سایت نظر شما، برای عموم قابل نمایش خواهد بود و فقط متن پیام و نام شما، برای عموم نمایش داده می شود **شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد** و محرمانه باقی خواهد ماند.
- برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
- به نظراتی که شماره همراه کاربر درج شده است با اولویت بالاتر رسیدگی می گردد.
- از درج سوال پزشکی غیر عمومی در بخش نظرات جداً خودداری فرمایید چرا که به این پرسشها پاسخ داده نمی شود.

برای برقراری امکان تعامل با شما کاربر محترم خواهشمند است شماره همراه خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید.شماره موبایل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

لطفا جای خالی را با مقدار مناسب پر کنید.حاصل همواره عددی مثبت است. *